Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a magzatviz szivargas?...

Milyen a magzatviz szivargas? S az hany ora alatt szivarog ki? eszrevettem a bugyimon hogy vizes. Aggodok h nehogy magzatviz legyen.

Figyelt kérdés
Tegnap engedtek ki korhazbol,bent voltam 5 napot infuzioval mert 2 hettel kisebb s atlagosnal kevesebb magzatviz.meg a candida fertozesem allandoan visszater,adtak is ra most kupot h kijottem.azt se ertem h miert nem bent adtak akkor.attol felek ha esetleg ez szivargas nehogy fertozes a babara menjen.lehet ez folyas.38+6 napos vagyok ma
2016. febr. 25. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet. A helyedben bemennék a szülészetre MOST és nézzék meg. Ha felmegy fertőzés, az nagy veszélyt jelent a babára.

Vizsgálat nélkül erre orvos se fog tudni válaszolni.

2016. febr. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most nem tudok bemenni,mivel busz nincs kocsi nincs.ra adasul parom is korhazba.de reggel bemegyek.de ha kupot elkeztem hasznalni lehet arig megse tudjak nezni.3 napos kup.tegnap keztem.s mit mondok orvosnak?s kupot ha hasznalok ugyis megtudja nezni orvos?
2016. febr. 25. 03:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha bemenni nem tudsz, akkor legalább telefonálj be, jobb félni, mint megijedni, meg ha esetleg olyan a helyzet, akkor mentőt is tudnak kirendelni hozzád :)
2016. febr. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem legalább 6 óràn àt szivárgott, először kis adagokban , aztán egyre több (38+6 naposan). Semmi fàjàsom nem volt közben. Én a terhesség elején kaptam valamilyen kúpot, attól is olyan megállíthatatlanul jött belőlem valami mint később a m.víz, bàr nekem az azt hiszem 10 napos voll
2016. febr. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo.6 nap utan mar nem szivargott?nekem is egesz terhessegem alat visszater a fertozes,kupokat hasznaltam.
2016. febr. 25. 03:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Azert ne aggodj van idod, 24-48 orat varnak miutan elfolyt a magzatviz.

Nem fogy el, hisz folyamatosan termelodik ujra.

2016. febr. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ejel tetem be tisztasagit.de inkabb sargas szine volt.meg nyalkas.ez a folyas lehet.kivettem ,a bugyim azota nem olyan.ha szivarogna akor ugye mindig olyan lenne?
2016. febr. 25. 07:20
 8/9 mandiga ***** válasza:
Ha csak szivárog, akkor nem jön egyfolytában, lehet, hogy órákig semmi, utána pici, de az is lehet, hogy hírtelen ömlik. Nekem volt magzatvíz szívárgásom 10 napig, kórházban voltam visszatartáson, de tovább nem húztuk, így koraszülött lett, de most már nagy lány. :)
2016. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha sárga, akkor lehet, hogy inkább valami fertőzés, de attól is függ, hogy milyen kúpot szedsz. Nekem a most szedett hüvelykúptól kifejezetten sárga váladékos folyásom van, ami csak időszakosan szivárog, néha semmi, néha meg egész sok.

A magzatvízről nem tudok nyilatkozni, mert első babánkat várjuk, de úgy tudom, van olyan betét, ami elszíneződik, ha magzatvíz kerül rá.

A helyedben én is betelefonálnék a kórházba, vagy az orvosomnak, hogy mit tanácsol ebben a helyzetben.

2016. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!