Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Képzeljétek! 3 hónapja szedek...

Képzeljétek! 3 hónapja szedek fogamzásgátlót. Kiváltottam egy újabb adagot és bevettem belőle 2 szemet.3. nap észrevettem hogy le van járva a szavatossága. A párommal voltunk együtt ez a 2 nap alatt. Valyon lehet hogy terherbe estem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem is szolt a gyogyszertaros,hogy lejar a szavido nemsokara, de kiadta ugyanugy.

Nemhiszem h a hatasat elvesziti, de azert megkerdojelezem,hogy egyaltalan miert adnak ki szavidos bogyot.


Viszont ha az elso 2-ig jutottal, nemfeltetlen esel teherbe,foleg hogy elotte is gondolom szedted, akkor peteeresed sincs, illetve ha megis,az csak fele idejenel a ciklusnak. De inkabb beszelj orvossal, hogy ilyenkor mivan,addig hasznaljatok mas vedekezo modszert.

2015. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én visszamennék a gyógyszertárba, és kiverném a balhét, hogy adjanak egy másik csomagot.


Bajod ettől a két naptól szerintem nem lesz, ráhagyással dolgoznak a szavidő megállapításánál.

2015. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsi az esélye, hogy teljesen hatástalan lenne a gyógyszer, de sosem lehet tudni, mindenképpen alkalmazzatok kiegészítő védekezést és menj vissza a patikába, és nyugodtan kérj egy másik gyógyszert ez helyett, persze az ő költségükre, ne a tiédre és függetlenül mindentől, vérzéstől, bármitől, csinálj majd azért kb. 2-3 hét múlva egy tesztet.
2015. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!