Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezéstől lehet vetélés?

Szeretkezéstől lehet vetélés?

Figyelt kérdés

2016. febr. 25. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Pontosabban elsősorban az orgazmustól lehet, mert méhösszehúzódásokat okoz. Orgazmus nélkül szerintem kicsi az esélye vetélésnek.
2016. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha normálisan történik, akkor nem. Gondolom, érted. Vannak fokozatok, nem durva szextől elég kicsi az esélye.
2016. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ondóban levő prosztaglandinok méhösszehúzódásokat váltanak ki.
2016. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egészséges terhességben szabad az együttlét. Csupán ettől nem vetélsz el, ott lesz valami más baj is a háttérben. Első terhességem alatt naponta együtt voltunk, 9 hetesen elment a petezsák. A második alatt is naponta együtt voltunk, csak már tudtuk, mi az anyai oka az előző vetélésnek, így ő már nem ment el.:)
2016. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért én nem pontszám le azokat, akik óvatosságra intik a kérdezőt. Az, hogy nálad nem okozott vetélést, nem jelenti, hogy a kérdezőnél sem fog.
2016. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nincs verzesed meg egyeb panaszok akkor lehet. az orgazmus tenyleg okoz mehosszehuzodast ami fajhqt is de hamar elmulik. ha nem mulik par perc utan akkor van gond. vagy ha utana verzel . amugy nem vetelsz el ha tenyleg normalis a terhesseg de ahogy elottem is irtak ne legyen durva szex.
2016. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En az orvosomtol kerdeztem, es ö azt mondta, hogy nyugodtan lehet, semmilyen tudomanyos vizsgalat nem mutatott ki olyat, hogy a szex vetelest okoz. Csak abban az esetben nem ajanlatos, ha az orvos valami ok miatt eltilt töle, pl. elöl fekvö lepeny miatt.
2016. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok, nem fogalmzatam egyertelmüen. Azt mondta az orvosom, hogy terhesen is nyugodtan lehet szeretkezni, nem pedig azt, hogy a szeretkezestöl lehet veteles.
2016. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez egy buta kérdés, de hogy lehet orgazmus nélkül szeretkezni ? :D szerintem szörnyű ha előbb abbahagyod minthogy eléred a csúcsot :/
2016. febr. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!