Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó jel, ha az 5....

Szerintetek jó jel, ha az 5. dpo óta elérhetetlen a méhnyak? 13. dpo-n vagyok most.

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ne turkálj magadban.
2016. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha a férjem "túrkál" az nem gond?
2016. febr. 25. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A jó jel az,ha pozitív a teszted! A többi csak "görcsös minél hamarabb akarom tudni,hogy terhes vagyok-e" rángatózás!
2016. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En ezt soha nem probaltam, de ha jol tudom, ovulacio utan mindenkepp felhuzodik es zarodik, de ha nincs terhesseg, akkor mensi elott, vagy aznap nyitottabb lesz ismet. Terhessegnel meg ugy marad.

En is az 5. dpo-n vagyok, tudom, hogy nehez varni, aterzem. :)

De nem hiszem, hogy az optimista varakozason kivul van meg mit tennunk. :)

2016. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nőgyógyász akkor rendben van, bar akkor nem itt kerdeznel, amugy semmit nem jelent sajnos....
2016. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs,nem nőgyógyász,de úgy tűnik akkor nálad kimerült a fantázia a "húzok rajta 2-t,beteszi és 5 perc múlva végez"-nél. Gondolom más előjáték sincs az "állítsd fel magadnak" és sikosítónál.
2016. febr. 25. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nálatok meg nyilván úgy zajlik a szeretkezés, hogy szaladsz utána a hőmérővel és ordibálsz, hogy "Mi az, hogy nem áll fel, de nekem ma van peteérésem!" ő meg nem azt mondja, hogy "Milyen nedves vagy" hanem hogy "Ohh, elérhetetlen a méhnyakad".


Késik a menstruációd? Van pozitív teszted? Akkor egyelőre semmi nincs.

2016. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy cikluson keresztül figyeltem csak ovutól menzeszig, és azt kell, hogy mondjam, csak akkor kezdett el picit kinyílni a méhszáj, mikor már csak fél óra volt a menzeszig. Szóval erre nem lehet adni, felesleges és kellő fertőtlenítés nélkül többet ártasz magadnak, mint használsz.
2016. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!