Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció terhesség alatt?

Menstruáció terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon sokat olvastam az interneten a teherbeesésről...De mégsem értem mi történik velem?

Babát szeretnénk mi is. Viszont egy ideje, 2-3 hónapja próbálkozunk. Peteéréskor is. Mai napon megjött a menszim, viszont azelőtt ilyen tüneteket észleltem magamon mint pl.: hasi görcsök, mellfeszülés, szédelgés... menszi előtti napon épp, hogy elértem a méhnyakamat.. Tehát elvileg magasan volt, ami szintén lehet egy jel....

Terhességi teszt még nem mutatott pozitívat.. MIT gondoltok lehetek terhes? Ha még mindig magasabban van a méhnyak, és menstruálok?



2015. aug. 16. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Enyhén szólva túlreagálod, de mást nem látok. 2-3 hónap után nem kéne ennyire lovagolnod a témán, lazíts kicsit! Minden, amit itt felsoroltál, teljesen szubjektív, és előidézheti a vágyad a gyerek után, a görcsöket, a feszülés érzést, szédelgést (40 fokban nem is ritka amúgy sem), stb. Amíg rendszeres a menstruációd, és negatívak a tesztek, semmi okod azt hinni, hogy terhes vagy.
2015. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, sőt szerintem nem vagy terhes.
2015. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ennyire szeretnénk már... tényleg biztos túlreagálom. Tesztet csak a menszi előtt csináltam, az is lehet, h akkor még ki sem mutatta.

De köszi a válaszokat.

2015. aug. 16. 21:30
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a görcsösséget. Nem kell magadat vizsgálgatni. Ha késik, akkor tesztelj. Az, hogy valaki terhes és menstruál is, ritka, mint a fehér holló.
2015. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hasi görcsök, mellfeszülés... A nők nagy részénél előfordul a havi vérzés előtt.

Szédelgés... Ebben a melegben nem csoda, de ezer más is okozhatja.

Megjött és a teszt negatív... A nagy akarásban inkább bebeszéled magadnak azt, ami nincs.

2015. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hasi görcsök között van különbség. Mensi előtti nap szokott nekem csak fájni... Ez most más fájás volt és kb.egy hete tart... Több oldalon is olvasom, hogy nem is olyan ritka, h terhesen menstruál valaki. Veszek egy tesztet, talán már mutat valamit, ha van is ott valami.
2015. aug. 16. 22:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Az nem menstruáció, később sokan belátták, igazából csak pár csepp volt...
2015. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
A teszt mellé tegyél be egy csomag tampont/betétet is, szerintem annak nagyobb hasznát veszed...
2015. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Fogd már fel hogy minden jel arra mutat hogy nem vagy terhes!!!
2015. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha nem bírsz normálisan válaszolni, inkább ne írj semmit!! Tájékozódj az interneten, aztán okoskodhatsz!!

Ennyire nem lehettek tájékozatlanok.. Nem tudtátok, hogy bármi előfordulhat??!!! (még az is, amit én leírtam). Annak lettem volna kíváncsi a VÁLASZÁRA, aki esetleg volt már ilyen helyzetben.

Szóval az ilyen fajta beszólásokból nem kérek!!

Tisztában vagyok a testemmel, nem múlt hónapban kezdtem el menstruálni először!

Okoskodást mindenki tartsa meg magának, aki érdemben hozzá tud szólni, annak várom a válaszát!

2015. aug. 17. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!