Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy teherbeestem?

Figyelt kérdés
előző hónapban együtt voltam a párommal megszakításos közösüléssel, de pont peteérésem volt. teszteltem február elején de az akkor még negatív volt ma nem tudtam elmenni még tesztet venni az orvoshoz meg csak később van időpont. Azóta nem jött még meg, hányingerem van, gyakran fáj a fejem, fájnak a melleim és folyásom is van. Tudom hogy ez nem védekezési mód de nem sajnálnánk hogyha besikerülne egy baba. Szimplán kiváncsi vagyok a véleményetekre.

2016. febr. 25. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mikor volt az együttlét, ha peteérés napján, akkor esélyesebb is lehet a teherbeesés, még megszakításossal is. Ha a február eleje ehhez képest már két hétre volt, akár ki is mutathatta volna, de nem feltétlenül, nekem is csak pár nappal később. Csinálj ismét egy terhességi tesztet, ha terhes vagy, már biztosan kimutatja!
2016. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
írtam hogy peteérésem volt
2016. febr. 25. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor is csinálj tesztet.
2016. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megvan az esély rá, de mi 6 eve megszakítással voltunk együtt és csak akkor estem teherbe mikor élesben ment, akkor viszont elsőre!
2016. febr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rosszul fogalmaztam, első vagyok. Egyrészt nem tuti, hogy akkor volt a peteérésed, gondolom, nem végzel olyan dolgokat, amik segítik annak a pontosabb meghatározását, a naptármódszer meg nem 100%-os. (LH tesztezni, hőmérőzni a babát szeretők szoktak, a tünetek meg az idő alapján lőheted be). De ami nem mindegy, hogy az előző hónapban mikor voltatok együtt, azaz hány napra rá végezted el a tesztet és hogy most pontosan hány napot is késik.


Ha néhány napot késik, még bele is férhetne, hogy valami miatt megbolydult ez a ciklus, de a tüneteid-mellérzékenység, folyás, hányinger, kimaradó ciklus-inkább a terhesség mellett szólnak.


Ha 14 napon belül végezted el az aktusra a terhességi tesztet, bőven lehet negatív, még akkor is, ha terhes vagy. Minél később végezted el, annál valószínűbb, hogy valós eredményt mutatott, ráadásul a tesztek érzékenysége is változó, melyik hanyadik napon, milyen hcg szintnél mutatja ki a terhességet, eltér.


Biztosabbat tényleg csak teszt alapján lehet mondani, a február eleje elég rég volt ahhoz, hogy egy most elvégzett teszt kimutassa, ha terhes vagy, a többi amit itt kapsz választ, csak találgatás, valószínűsítgetés, ráadásul a fentebbi dolgokat nem is tudjuk.

2016. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
babát szeretők=babát tervezők
2016. febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi a párommal mióta együtt vagyunk megszakítással védekeztünk gyógyszert nem szedtem gumit nem szeretjük maradt ez a megoldás mi tudtuk hogy ez nem biztonságos de úgy voltunk vele ha jönni akar a baba akkor jöjjön

1 évig így csináltuk minden nap szinte többször is nagyon aktívak vagyunk. és egy hónapja tudtuk meg hogy sikerült össze hozunk egy babát.

Én nekem az első jel a menstruációm kimaradása volt de nem tulajdonitttam ennek nagy ügyet mert sokszor rendszertelenül jött meg

aztán hirtelen jött egy belső érzésem hogy terhes vagyok csináltam egy tesztet negatív lett.

megdúzzadtak a melleim,fáradt voltam mindig,rossz étvágyam volt akkor tesztelem még egyet az már pozitív lett

14 hetes kismama

2016. febr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!