Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete nem védekezünk mert...

3 hete nem védekezünk mert babát szeretnénk. Meghivtak esküvőbe s gondoltam csinálok tesztet mert ha +akkor nem iszok alkoholt.10érzékenységű. A controll csík erős a T csík halványan de látszik. Szerintetek terhes vok?

Figyelt kérdés
Terhesség
2016. febr. 27. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie?Egyébként a 10-es érzékenységű tesztekről azt olvastam,hig nem megbízhatóak.
2016. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha látszik, akkor valószínű, de mivel 3 hete voltatok együtt, akkor még nagyon korainak gondolom, hogy egy viszonylag gyenge erősségű teszt kimutassa. Várj még 3-4 napot tesztelj újra. Inkább ne igyál alkoholt, az a biztos. Bár egy pohár minőségi vörösbor nem árt.
2016. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is korai a teszt.

De egy pezsgős koccintás szerintem belefér. 1-2 korty pezsgő és kész. Attól, h esküvőre megy vki, nem kell inni.

2016. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Én 7 hetes voltam, amikor a férjem munkahelyi bulijába mentünk és nem szerettük volna, ha akkor már tudják. Egy pohár pezsgőt elkortyoltam. Semmi baja nem lett a Fiamnak!
2016. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mikor kene megjonnie?
2016. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
6 hetesen (azaz 2 hetes késéssel) kapcsolódik az embrió a te vérkeringésedhez. Nem írom, hogy részegedj le de 1-2 (akár több is) valami biztos nem fog ártani ha még csak nem is késik.
2016. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi,ha terhes is vagy,még olyan korai,hogy nem alakult ki még a kapcsolat közöttetek,nincs méhlepény.Tehát nyugodtan iszogathatsz.
2016. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Mi karácsony délelőttjén tudtuk meg, hogy jön a baba, estére pedig hivatalosak voltunk vacsorára, ahol anyósommal hagyományosan mindig koccintottunk egyet. Úgy oldottam meg a dolgot, (mert még nem akartuk elmondani) hogy a számhoz vettem a poharat, és úgy tettem, mintha kortyolnék. Senkinek sem tűnt fel, hogy egy csepp nem ment le a torkomon. Ajánlom a technikát! ;)
2016. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tervezett terhességem volt, szilveszterkor megittam 2 sört meg egy kis pezsgőt. 2 napra rá pozitívat teszteltem. Van ilyen... A rendszeres, nagy mennyiségű alkohol az, ami árt.
2016. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, hogy így aggódsz, de ne tedd :) Ha van tis terhesség, még nagyon korai. Ha nem ágyazódott még be rendesen, nem is jut el hozzá az alkohol. 1-2 italtól nem lesz baj.
2016. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!