Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív terhességi...

Időn túli pozitív terhességi tesztem lett. és még nem akarunk babát. Volt valakinek szintén ilyen és még sem volt terhes?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg terhes vagy.
2015. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem kazettas teszt volt ilyen utana negativ mikor megismeteltem mas fajta teszttel.Ismeteld meg te is! Van meg otthon teszted? Kesik a verzesed?
2015. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is kazettással teszteltem. Ma vettünk másikat de ugyanaz a fajta. 9 napja késik..


És köszönöm nektek a gyors választ.

2015. nov. 6. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyire idon túli?
2015. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És második kommentelő:) neked mi lett a végeredmény?
2015. nov. 6. 17:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Reggel 6-kor csináltam a tesztet, és délutánra (olyan 2-3 órára) már ott volt a csík.
2015. nov. 6. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Elvileg az nem számít.

Mondjuk a 9 nap késés gyanús. Holnap ismételd meg egy másik teszttel.

2015. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok idő. Tesztelj a hétvégén ujra.
2015. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az időn túli tesztet ne vedd figyelembe, főleg ha órák teltek el. De erre a teszt útmutatója is figyelmeztet. Az átlag reakcióidő 5 perc - 5 percen túl már ne vedd figyelembe ha negatívból + lesz. Medi-labot használok, nemvárt után 2 nappal egyértelmű +-at mutatott reakcióidőm belül.
2015. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok :) Nekem 5-10 percen belul rajta volt mindket kazettason Hcg Line teszt.Vettem ra par napra tesztcsikosat es az teljesen negativ lett.A tied is fals pozitiv lehet..tobb ora utan ne vedd figyelembe! Azert orvos lasson ha megoldhato :)
2015. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!