Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Hajnalka123 kérdése:

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Csináltam a hét elején egy tesztet és ma is de mind2 negativ lett. Bár tudom h a legutobb amikor terhes voltam nem mutatta ki csak 5 hetesen. Néha vannak rá utaló jelek pl:amikor tele van a holyagom olyan mintha plusz sulyt cipelnék magammal, 2 hete egyfolytába folyásom is van. Segitsetek, mert az elöző babámat sajnos nem tarthattam meg, de most nem akkarom ugyan azt a hibát elkövetni. Mikor lenne érdemes ujabb tesztett csinálni?

2016. febr. 27. 17:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
Doki. Menj nőgyógyászhoz.
2016. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha teszt nem mutatta hogy terhess vagyok akkor az ultrahang sem fogja kimutatni....
2016. febr. 27. 17:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Mióta késik?
2016. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tesztelj egy hét múlva!
2016. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jan.23-án volt meg utoljára. Szerdán kelett volna megjönnie...
2016. febr. 28. 07:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Hétvégén tesztelj újra,ha negatív akkor menj el nőgyógyászhoz,hogy kiderüljön a késés oka :)
2016. febr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor annál h add hamarabb ne teszteljek?
2016. febr. 28. 07:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már késik pár napha, tesztelhetsz. Nagy valószínűséggel kimutatja, ha a terhesség áll a háttérben.
2016. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha hét elején teszteltél, szerdán kellett volna megjönnie a menstruációdnak, és most már hétvége van, akkor szerintem nyugodtan ismételhetsz. Van, akinek csak a nemvárt napján vagy rá pár napra mutatja ki, pláne, ha nem pontos a ciklusod, bőven lehet, hogy ez egy hosszabb lett volna. (nekem is a nemvárt napja után mutatta ki)


Szerintem ha ma reggel nem csináltál, akkor esetleg egy koncentráltabb vizeletből megnézheted később a nap folyamán (előtte három-négy órával minimálisat, vagy méginkább semmit ne igyál) teszttel.

Ha nem kivitelezhető, akkor egy holnap reggeliből. (lehet, egy sima délutáni is kimutatná, de miért végeznél el, ha esetleg még abból negatív lenne, utána meg tipródnál, hogy miért negatív...)


Szerintem van esélyed, hogy baba legyen! Szurkolok nagyon! :)

2016. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerda óta késik. Szombaton csináltál egy tesztet ami negatív. Simán várhatsz egy hetet,mivel 3 nap késésnél sem mutatta a teszt.
2016. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!