Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pete eresem volt s szex utan...

Tudakozo + kérdése:

Pete eresem volt s szex utan valami atlatszo fojadek folyt. Menyi az eselye hogy terhes maradtam?

Figyelt kérdés

Szex utan elege sok folyik. Ezert erdekel hogy tehes lettem e vagy sem? Vagy akir is ki folyik az a folyadek ha nem esik teherbe a no? Vagy?

Segitsetek kerlek. Mar egy babam elment. S nagyon szeretnek gyereket. Segitsetek



2016. jan. 22. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Akár ha erősebb hüvelyváladék volt, akár ha a spermium, azért elég be szokott ilyenkor jutni a spermiumból, ami megtermékenyítheti a petesejtet. Nyugodj meg, mindenkinek kifolyik-előbb, utóbb valamennyi a férfi váladékából, attól függetlenül teherbe eshet a nő.

Szokták javasolni utána a gyertyát, vagy legalább azt, hogy ne hirtelen pattanjon fel az ember lánya, hogy minél több juthasson a spermából jó helyre, de a teherbeesés nem ezen múlik.

Sajnálom, hogy már elment egy babád, kérdezd ki az orvosod, az vajon mitől lehetett, kell-e valamire figyelned, mert ez egyénfüggő. (progeszteronhiány, hormonzavar, fizikai megerőltetés, bármi egyéb)

2016. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhes maradtam :'D Miért eddig az voltál?
2016. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom 1 valaszolo. Te meg 2ik ha nem segiteni akarsz akor ne farazd magad a hujesegeid ki irasaval!
2016. jan. 22. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, te meg tanulj meg helyesen írni, és fogalmazni. Nincs olyan kifejezés, hogy "terhes maadtam." Esetleg teherbe estem, nem?
2016. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okey. Aki akarja az megerti
2016. jan. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!