Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15eves vagyok es lehet teherbe...

15eves vagyok es lehet teherbe estem viszont anyaek azt hiszik h. Szuz vagyok pedig elkene menni nogyogyaszhoz mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el nekik? Felek ettol az egesztol mert tuti nem esne jol nekik de egyszeruen nem tudok mitcsinalni.
2016. febr. 27. 22:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mikor dugtatok? Ha még nem késő akkor irány a doki és esemény utáni tabletta!!!!

Doki nélkül nem megy!

Nem esik jól nekik? Ne legyél hülye!

2016. febr. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
6os, milyen szuriról beszélsz?
2016. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
meg 9 es, 12 éves lány hagyta magát megdönteni és még a szüleit nevezed szutyoknak? szerintem inkább a kis ribizli az..
2016. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Van már injekciós fogamzásgátlás, bár szerintem akkor inkább a gyógyszer.
2016. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
igen injekciós fogamzásgátló van, de a 48%-os injekciós abortuszról beszélt. ami nem létezik...
2016. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Uhhh kislány! Ezt ide ki sem kellett volna írnod! Jönnek a nagyon okos, tisztességes, soha nem hibázó dögkeselyűk a troll "tanácsaikkal"... Szánalmasak, minden kérdésnél k.u.r.v.a okosak!!!


Elbasztad....ezen nincs mit szépíteni de mindenképpen őszintének kell lenned a szüleiddel. Csak ők tudnak neked segíteni. 18 év alatt csak szülői beleegyezéssel csinálnak abortuszt. Mikor kéne menstruálnod? Ha nem vagy terhes rohadt nagy mázlid van. Legalább írass fel fogamzásgátlòt ha már szexuális életet élsz. Én drukkolok neked!

2016. febr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Na hát ez van ha megtörtént megtörtént.Az első dolog hogy irány tesztet venni ha kiderül hogy igen is terhes vagy mond anyudnak hogy anyu beszélnünk kell kérlek maradj nyugott és kizárólag 2en beszéljétek meg négyszemközt majd eldöntitek együtt hogy mit tesztek :) nyugalom az a legfontosabb bármi is van ép ésszel kell átgondolni :) de az a fiu aki nem vigyázott rád azzal nem érdemes többet beszélned mert csunya dolog volt tőle ez. Nem tagadom én is a 3 ik hónapban vagyok a picikémmel és énis alig vagyok 17 éves de komoly párom van nagyon szeretjük egymást és alig várjuk már a baba érkezését én is elmondtam anyumnak pedig nagyon agressziv szokott lenni mégis nyugottan meg tudtuk beszélni és ennek alig 1 honapja hogy szoltam. Lényeg :nyugalom és tessék beszélni anyuval hidd el jobb lessz :)))
2016. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
utolsó, ne csak a fiút hibáztasd, a lány legalább olyan bűnös, Van pici szája, mondhatta volna hogy belém nem dugsz semmit míg nem védekezünk...
2016. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

a gumi kiszakadt...

amugymegvettem tesztet es negativ szoval koszi a valaszokat , anyumnak elmondtam es segitett mindenben

2016. márc. 10. 22:24
 20/20 anonim válasza:

Örülünk neki.

Vigyázz most már jobban.

2016. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!