Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap görcsölgettem és egy kis barnás nyálka távozott belőlem. Aztán egy kis fehér, a hasgörcs hol volt, hol nem. Este nagyon begörcsöltem, de semmi. Reggel 37 fok hő, semmi fájdalom, picit feszül a mellem. Most izomláz szerű fájdalmam van, eddig csak minimális fehéres folyás. Utoljára 12-én voltunk együtt, az kb ovu környékén lehetett. Tesztem nincs itthon, nem tudom, hogy ez csak mensi előtti együttes lesz vagy esetleg sikerülhetett a baba?
2016. febr. 28. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, ha jól számolom, akkor mostanában kell megjönnie a menstruációnak.

1. Meg fog jönni a napokban a menstruáció, PMS jeleként előfordul a kis barnázás meg hasi görcs.

2. Terhes vagy, de még a szervezeted "emlékszik" a menstruációra, azért vannak ilyen tüneteid.


Ha egyébként nem szoktál barnázni, akkor gyanús a dolog, hogy terhes vagy. De lehet, hogy ez a ciklus pont kilóg a sorból és így végződik.

Ha egyébként mensis görcs előzi meg a menstruációdat, és az meg is jön egy-két napra, gyanús, hogy menstruáció lesz. Vagy ha már meg kellett volna jönnie , akkor gyanús, hogy baba...


Szóval ennyi alapján sajnos mi is csak tippelni tudunk. Én saját tapasztalatként annyit tudnék hozzátenni, hogy jöttek nálam a menstruációs görcsök, ahogy annak ideje volt, vérzés nélkül. Ez volt a gyanús, mert nálam legkésőbb a görcsölés másnapján van vér is. Csináltam egy tesztet, és voálá, halvány pozitív. Azóta 24 hkm. :)


Szurkolok, hogy nálad is hasonló legyen a vége! :)

2016. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még valami: minél hamarabb érdemes most már egy tesztet csinálni, lehetőleg egy középérzékenyet, reggeli vizeletből (hogy minél biztosabb legyen), mert ha terhes vagy, akkor a barnázás nem feltétlenül jelent jót, lehet, progeszteronnal rá kell segíteni a megtapadásra. szóval ha pozitív a teszt (úgy legyen) és a barnázás ismétlődik, nézz el egy nőgyógyászati ügyeletre minimum, de remélhetőleg erre nem lesz szükség!
2016. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A múlt hónapban úgy jött meg, hogy kedden volt egy kis barnázás délelőtt (több, mint tegnap), aztán másnap szerdán már erősen megjött, erős görcsök, erős vérzés. Azt gondoltam most is így lesz. 12-én és 13-án csináltam ovu tesztet, hát hogy milyen volt, nem tudom, mert először csináltam, pénteken is erős volt, szombaton még inkább. De hogy mikor lehetett ovum, nem tudom valahogy akörül gondolom.
2016. febr. 28. 10:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!