Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt a férjénél herevis...

Akinek volt a férjénél herevisszér tágulat miatt műtét, azoknál hogyan történt és mikor lett baba?

Figyelt kérdés
Nekünk a hónap végén lesz, tisztára ki vagyunk miatta, főleg én!Nektek hogyan mentek a dolgok?Köszi előre is a válaszokat!
2010. ápr. 1. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, lehet hogy nem pont a kérdésedre válaszolok, de egy barátnőm férjének is herevisszér problémája volt, ő csak gyógyszeres kezelést kapott, nem műtötték. A következő hónapban terhes lett a csajszi :) Pedig előtte vagy másfél évig próbálkoztak.
2010. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de jó nekik!!nálunk muszáj a műtét, mert olyan nagy, hogy a gyógyszert már meg sem próbálták!azért köszi a választ:)
2010. ápr. 1. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk hidrokele volt, vízsérv, kétszer is megműtötték már, erős fájdalomcsillapítókat kapott, de semmi baja nem lett a termékenyítő képességének! Ne aggódj, maradj mellette és beszélgessetek sokat, minden féléről! Segíts neki, és majd később ő is melletted lehet a szülőszobán! :))
2010. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én páromat is műtötték és nem akarlak elkeseríteni, de biztos mondták az esetleges szövődményeket, nah nálunk sajna be is jött. Most meg bevizesedett, eddig ez a tágulat most meg bevizesedett. DE nem befolyásolta a spermák minőségét. Baba ugyan még nincs, de elég friss a dolog és dolgozunk rajta. Ne stresszeld túl magad. Nem olyan vészes.
2010. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!remélem nálunk nem lesz szövődmény, és most utána is nézek, hogy mivel lehetne megelőzni!
2010. ápr. 16. 10:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a műtét? Sikerült azóta teherbe esni?
2014. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azoknak akik esetleg később rákeresnek és megtalálják ezt a kérdést:


Férjemet is ezzel műtötték, előtte gyógyszeres kezelést és vitaminokat kapott ami nem használt. Műtét után 3 hónappal spontán terhes lettem, pedig előtte az eredményei annyira rosszak voltak, hogy még az inszeminációhoz sem lett volna elég. Csak a lombik jöhetett szóba.

A műtét maga nem egy nagy beavatkozás, pláne laparoscopiával... szerintem érdemes belevágni.

2014. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!