Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne holnap csinálni...

Érdemes lenne holnap csinálni egy tesztet vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Azzal kezdeném,hogy nem keresem magamon a terhes tüneteket,meg nem vagyok rá görcsölve csak érdekel más tapasztalat és véleménye. :)

Mivel mindig van psm tünetem nem szoktam vele foglalkozni,hogy megjön-e vagy sem!Csak reménykedem hogy talán sikerült a baba. Mensi előtt nem szoktam barnázni de tegnap du volt egy csepp a tisztaságimon! Úgy voltam vele,hogy reggelre meg is jön.Ma lenne esedékes de még semmi.Mindig görcsöl a hasam előtte onnan tudom,hogy meglesz de most nem fáj.Pár napig éreztem szurkálást a petefészkemnél és a hasam alján. Ez mára elmúlt. A melleim sem olyan kemények mint máskor szoktak lenni,de fájnak viszket és nagyobb is!Nem merek reménykedni.

Ha talán mégis van baba előfordulhat ilyenkor barnázás? Nem csak beágyazódásnál lehet?14 nap már eltelt az aktus óta ami jó időben volt.Lehet tesztelni holnap vagy holnap után?Persze ha nem jön meg ma. Köszi előre is!


2016. febr. 29. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen tünet nem volt, de csináltam egy tesztet aznap amikor meg kellett volna jönnie és pozitív lett, szóval szerintem nyugodtan csinálhatsz ma is, ha nem vagy az a nagyon elkeseredős fajta, ha mégis negatív lesz :)
2016. febr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hét múlva.
2016. febr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz tesztet, ha negatív akkor tudni fogod hogy úgysincs baba, ha meg pozitív akkor 😊. Én mindháromszor a nemvárt reggelén csináltam tesztet. De szerintem első vizeletből csináld, mondjuk holnap reggel! Drukkolok! 18hkm
2016. febr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért azt nem lehet kijelenteni, h ha ma negatív a teszted akkor nem vagy terhes.

Pl nekem csak a 17.dpo-n mutatta ki a teszt de a 14.től mindennap teszteltem.


A mellviszketés az nekem megvolt a 8.dpo-tól. Szerintem is tesztelj 1 hét múlva ha nem jön meg addíg,ha ez a barnázás tényleg beágyazódás volt,akkor onnan még 3-4 nap mire kimutatja a teszt.

2016. febr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mivel már egy jó pár nega teszt van mögöttem így nehez nagyon nehezen de megvárom a csütörtököt!Remélem sikerült! :)
2016. febr. 29. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Átérzem :) hogy nehéz. Drukkolok :)
2016. febr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a minimális barnázás napján már halvány de jól látható pozitív volt a tesztem! Hajrá! :)
2016. febr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!