Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

A párommal most februárban (1-jén, 10-e körül) voltunk úgy együtt hogy nem védekeztünk az aktus végén sem! :)


Na most, 4 nappal ezelőtt 2 napig eszméletlenül feszült a méhem, majd tegnap és ma apró szurkálódásos "fájdalom" és kevés rózsaszín nyálkás folyásom van, ma meg sokszor erős hányinger.


A nem vártot kb. 1-1,5 hétre várom.

Szerintetek bizakodhatunk a párommal? :)



2016. febr. 29. 12:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaaa még annyi hogy kb. 2 hete 6 órán keresztül többször is voltunk együtt a párommal :)
2016. febr. 29. 13:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, jól értem, hogy másfél hét múlva lenne esedékes a köv. menzeszed? Elképzelhető a beágyazódási vérzés, bár állítólag az az együttlét után 2 héttel szokott lenni, illetve peteéré körül. Nekem nem volt, semmiféle jele a beágyazódásnak, pedig nagyon figyeltem magam. A hányingerhez még korai szerintem , bár tény, hogy minden terhesség más, mégis úgy gondolom, hogy azt még nem a terhesség okozza. Nekem furcsa ez a rózsaszín folyás. Beágyazódáshoz (ha a 10.-ét nézzük) már ,,késő" menzesznek még korai. Persze, lehet terhesség, de nem biztos, ezt így nehéz lenne megállapítani. Szerintem még korai bizakodni, de nemsokára tesztelhetsz, 1-1,5 hét már nem olyan sok :) Én 4 nappal a nemvárt előtt teszteltem halvány pozitívat, de csak azért teszteltem, mert iszonyatosan fájtak a melleim, én a méhemnél semmit nem éreztem.

Szurkolok neked! majd írd meg az eredményt.

Üdv.: 19 hetes kismami

2016. febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik leírtból se lehet megállapitani. Második babámat várom,pont ugyanúgy nem éreztem semmit. Has izomlázam volt csak amikor késett már pár napja,a mellem kezdett el fájni még,de ezek mind azután hogy már eltelt a nem várt ideje.
2016. febr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!