Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 éves vagyok, férjem 40.4...

28 éves vagyok, férjem 40.4 hónapja próbálkozunk, de még semmi. A menzeszem rendben van, a doki annyit mondott, próbálkozzunk ügyesen. Mikor kezdjek el aggódni? Hasonló korúaknak mennyi idő után jött össze? Köszi!

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Tehát majdnem 4 éve próbálkoztok? Keressetek fel egy másik nőgyógyászt. Már régen ki kellett volna vizsgálni mindkettőtöket.
2016. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy év után se aggódj, de akkor már érdemes elkezdeni a vizsgálatokat.


(Szerintem nem kell sok ész ahhoz, hogy megfejtsük, nem negyven egész négy hónapot akart írni, hanem hogy a férje negyven éves, és négy hónapja próbálkoznak. Mindössze egy szóközt hagyott ki a kérdező.)

2016. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szia, nálunk is ennyi a korkülönbség, az első babánkat 24évesen szültem, fél év próbálkozás után jött össze. A másodikat 29 évesen, a 2.hónapban fogant, harmadjára 30évesen ikreink lettek, a 10.napon fogantak. Szóval nem kor függő, az első általában nehezebben jön össze...
2016. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

én 28 vagyok, a férjem 36. nekünk azt tanácsolta az orvos, hogy legyünk továbbra is naponta együtt, ahogyan azelőtt, mert a férjem korában már fontos, hogy cserélődjön gyakran a sperma.


nekünk 2 hónap alatt összejött, de fél évig nyugodtan várhat az ember. gondolom, ti is csak egyet terveztek, szóval ne aggódj, akár 1 évet is várhattok, mielőtt megnézetitek magatokat!

2016. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező leirta, hogy 4 HÓNAPJA próbálkoznak, nem 4éve,ami ugye nem mindegy! Én 24 vagyok, párom 31, és nekünk sem jött még össze, igaz, csak 2hónapja próbálkozunk. Nőgyógyászom szerint 1évig nincs miért aggódni,ha nem jön a baba, ugyanis ha egészségesek vagytok mindketten,és jókor vagytok együtt, akkor is csak 30% az esélye,hogy megfogan a baba. Szóval nyugi, még simán összejöhet :) Egy év sikertelenség után ajánlott csak kivizsgáltatnok magatokat komolyabban,addig semmi értelme! Én most vettem ovulációs tesztet, hátha ez majd dob egy kicsit az esélyeinken ;) És mellesleg azt is megtudhatom, hogy van-e peteérésem, nem csak azt, hogy mikor. Egész jó dolog, szerintem próbáld ki te is.
2016. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
férjem 45 én 25 nekünk 7 hónap után a doki írt fel clostyt és azzal egyből sikerült .:)
2016. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kérdezõ vagyok. Köszi az eddigi kommenteket!

40 éves a férjem, és 4 HÓNAPJA próbálkozunk.


4. hozzászólónak: mibõl gondolom ilyen határozottan, h csak 1-et szeretnék? :D


Kicsit megnyugodtam, próbálkozunk tovább "ügyesen". :)

2016. febr. 28. 16:06
 8/14 A kérdező kommentje:
Mármint a kommentelõ mibõl gondolja, nem én... (auto corr., bocsi)
2016. febr. 28. 16:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességem 7, második pedig 8 hónap próbálkozás után jött össze. Egy év teljesen normálisnak számít.
2016. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7: csak a férjed kora miatt gondoltam, mert az enyém is csak egyet szeretne.:) azt gondoltam, hogy akkor biztosan a tiéd is, hiszen még idősebb, de tudom, hogy sokan bevállalják később is!
2016. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!