Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11dpo teljes negatív 10es...

11dpo teljes negatív 10es érzékenységű teszt. Szerintetek itt nincs baba?

Figyelt kérdés
A hónapban voltam nőgyógyásznál aki 12. ciklusnapon látott egy szép nagy érett tüszőt, úgyhogy 12. és 14. napon együtt voltunk. Ma reggel nem bírtam tovább várni és csináltam egy 10es tesztet, de második vonalnak híre sincs. Szerintetek teljesen reménytelen vagy csak korán teszteltem?
2016. márc. 1. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy reménytelen. Korán teszteltél. Én a helyedben megvárnám a hétvégét. Az eredményen nem fog változtatni ha hamarabb vagy később tesztelsz. Drukkolok :-)
2016. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

korán teszteltél. nekem menzesz előtti 2. napon a digitális clearblue egyértelműen negatív volt...aztán menzesz kimaradásakor egyértelmű pozi.


38hkm

2016. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat. Akkor nem adom fel! :-)
2016. márc. 1. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne is, várjuk az eredményt :)
2016. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!