Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hányadik ciklusnapon tesztel?

Ki hányadik ciklusnapon tesztel?

Figyelt kérdés
A tüszőrepedés és nem várt menstruáció között eltelő 14 nap egy örökkévalóságnak tűnik. Legszívesebben minden reggel ellőnék egy tesztet, de gazdasági okokból nem teszem. Gondolom sokan vagytok Ti is ilyen izgatottak és kíváncsiak. Beszéljük meg ki hányadik napon tesztelt és mikor mutatott valamit a teszt vagy ki mit tervez a következő egy-két hétben.
2016. márc. 1. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
27 napos ciklus mellett 34. napon teszteltem, előbb nem láttam értelmét.
2016. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem most volt peteérésem. 14ére nem várom és úgy tervezem, hogy 11én tesztelek először Clear blue -val. Annak idején a fiamat is kimutatta három nappal korábban így megpróbálom ismét! :)) Egyébként én is rettenetesen türelmetlen vagyok és alig bírom kivárni a 11-ét :)))

Te mikorra nem várod?

2016. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én március 5-re nem várom, de nem merek a kimaradt mensi előtt tesztelni, mert tartok a csalódástól. Clearblue tesztből Te melyiket használod?
2016. márc. 1. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezt megértem... én is tartok a csalódástól.... de én 11én nőnapi buliba (vacsira) megyek és örülnék ha tudnám az eredményt. Igaz ha negatív lesz sem biztos hogy elhiszem és tuti nem iszom egy kortyot sem! :)) Anno én a sima clear blue tesztet használtam, nem a digitálisát. Szerintem most is azt fogok venni.

De jó Neked!!! Már mindjárt itt van 5-e!!!! ;)

2016. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 33 naposak a ciklusaim januàr 13 volt meg februàr 15 én kellett volna megjönnie viszont 11én délutàni vizeletbõl halvàny pozi lett a tesztem
2016. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Peteérés utáni 12. napon a többségnek halványan már mutat a teszt. Így volt nekem most is.
2016. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De jó, hogy nektek már ilyen korán kimutatta a teszt. :-) Lehet akkor én is megpróbálok már márc. 3. reggel tesztelni egyet.
2016. márc. 1. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tegnap is és ma is teszteltem délután 25-sel és úgy tűnik erősödik.Én csütörtök péntek fele nem várom úgyhogy ha nem csalódsz,hogy negatív lesz akkor nyugodtan tesztelhetsz :)ű

Szurkolok!

2016. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, milyen márkájú tesztet használtál?
2016. márc. 2. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!