Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hanyadik ciklusnapon...

Kinek hanyadik ciklusnapon lett pozitív a teszt? Előtte teszteltetek már, ami még negatív lett?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

29. ciklusnapon, ami a 15. dpo volt már a hőgörbe alapján - halvány pozi lett. Több éves próbálkozós tapasztalattal, sok csalódással a hátam mögött én kifejezetten ellenzem a nemvárt előtti tesztelgetést.


24+4 hkm

2015. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, igazad lehet, nalam az a baj, hogy még fogamzásgatlo utani 2. honapban vagyok, ezert nem tudom mikor is lehet nekem a nemvárt es most vajon koran, "nemvart elott" tesztelgetek vagy mar kesik is tulajdonkeppen. Ugyhogy csak tapasztalatokat gyujtok :) 34. napon vagyok

2015. okt. 6. 11:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem eleve nem szabályos a ciklusom, ezért is igazítottam a tesztelést az ovulációhoz. Igazából az a mervadó, nem is a ciklusnap. A 14-15. Dpo, amikor szerintem először érdemes tesztelni, lehet a 25., vagy akár a 40. ciklusnapon is, attól függően, hogy mikor sikerült az ovu.
2015. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
34. napon. Azonnal pozitív lett, csak a rend kedvéért vártuk ki a két percet :D Előtte nem teszteltem.
2015. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18. ciklusnapon voltunk együtt, onnantól számoltam az időt, 12 nap múlva lett először nagyon halvány pozitív a teszt, majd rá két napra erősebben. Mint az uh alapján kiderült, még 1-2 nappal később lehetett a fogantatás, tehát először olyan 11.dpo körül volt nagyon halvány pozitív(x-epil), majd a 13.-on egy halvány pozitív (x-epil), és egy erős pozitív (Facelle) tesztem.
2015. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


Es ez ilyen torvenyszeru, hogy 11-12 nappal fogantatas utan mutatja a teszt? Vagy ez mindenkinel mas?

2015. okt. 6. 11:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A 11-12. napon csak a szerencséseknek. :) 14. nap körül a többségnek már mutatja, de olyan is van, akinek csak napokkal ezutan. Az orvosok hivatalosan amúgy a nemvárt után 4-5 nappal ajánlják csak a tesztelést. Az is lenne az ésszerű, csak persze ők nem türelmetlen babavárók. :)
2015. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyereknél mensi kimaradása után 2-3 nappal. :)
2015. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni, annyira, hogy minden terhességnél is más és más, még ugyanannál a nőnél is. Függ a konkrét fogantatás idejétől, és a hcg koncentrációjától a vizeletben.
2015. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontos a ciklusom, 28 napos mindig es 14. napon volt pereresem (van tunete boven, mindig erzem). Peteeres utani 11. napon delutani vizeletbol pozitiv lett a teszt.
2015. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!