Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásnak még korai, de...

Beágyazódásnak még korai, de mégis mi ez? Valakinek volt már hasonló? Ovu után vagyok 4 nappal.

Figyelt kérdés
Múlthéten szerdán pozitív ovu teszt, majd csütörtökön nagyon erős pozitív volt este, péntek délelőtt már negatív volt az ovu teszt. Mi szerda és csütörtök este voltunk együtt a párommal. Majd most egy pár órája a jobb oldalon szurkál az alhasam de csak kicsiket (kedden voltam uh-n és a doki mondta, hogy a jobb oldali petefészekben van egy 18mm-s domináns tüsző) illetve délután óta fehér folyásom van...szerintetek? (a rosszindulatú megjegyzéseket inkább ne írjátok le, mert nincs rá szükség, köszönöm)

2016. márc. 1. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Minden rosszindulat nélkül, már magadnak is megválaszoltad a kérdést. Korai még bármilyen tünetet keresned. kismillió dolog lehet a háttérben, ez a "szurkál a hasam" dolog meg olyan, hogy a nők fele beképzeli, a másik fele meg csak megerőltette magát, azért érzi. Fehér folyása pedig mindenkinek van, kinek több kinek kevesebb. Ha hirtelen megváltozott a mennyisége, színe, szaga, akármije, az előbb utal candidára, mint terhességre (ami be sem ágyazódott még).
2016. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ én is korainak érzem, de mivel nem szokott ilyen lenni, ezért gondoltam furcsának...
2016. márc. 1. 18:49
 3/15 A kérdező kommentje:
Sok idő még kiderül, és valószínűleg csak áltatom magam, de annyi idő után valami nem szokványos dolog...nézzétek el nekem...
2016. márc. 1. 18:53
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Tűszőrepedés után a petefészek sárgatest hormont termel (progeszteront), amely irritációt okozhat, ezért szurkál az alhasad, még stimmel is, hogy ott volt a peteérés :)

Beágyazódásnak korai majd holnap-holnapután kezdődhet a beágyazódás. Drukkolok neked hogy sikerüljön ez a hónap.

2016. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma és tegnap is két csíkos volt a tesztem :-) :-) :-)
2016. márc. 9. 19:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Először is gratulálok neked! :) Ha nézed még a kérdésed esetleg elárulnád, hogy minőségben milyen volt a folyás?(nyúlós,krémes,vizesebb)? Hasonló helyzetben vagyok.
2016. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Inkább folyós volt, a fekete bugyin nagyon látszott, olyan volt mint a tej...holnap megyek 5+5 hetes uh-ra...remélem minden rendben lesz, mert igazán kevés tünetem van... :-)
2016. márc. 21. 18:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm,hogy válaszoltál, és még egyszer gratulálok! :) Reménykedek! :)
2016. márc. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt,hogy biztos minden rendben lesz! Írd meg mit mondtak! :)
2016. márc. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon szorítok neked. :-)
2016. márc. 22. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!