Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe elemzésben tudnátok...

Hőgörbe elemzésben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ebben a ciklusban kezdtem mérni a hőmet, de nem igazán értem ezt a hőingadozásokat. Valami tipp? Babát szeretnénk, azért mérem.

[link]



2016. márc. 2. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

tesztelni nem akarnál?

ez egy szép görbe... nincsenek benne kirívó ingadozások... az az 1-1 darab lehet rossz mérés, vagy egy rosszabb alvás következménye is.

2016. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
33-35 naposak a ciklusaim, a teszthez még szerintem nagyon korán van, 13-ra nem várom, majd utána ha addig nem jön meg
2016. márc. 2. 10:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon koránra tette az ovut a program
2016. márc. 2. 10:23
 4/8 anonim ***** válasza:
használj ovulációs tesztet sokkal egyszerűbb
2016. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hol méred a hődet? Mert nagyon alacsony és cikk-cakkos. Akkor szokott ilyen lenni, ha nem maghőmérsékletet mér valaki, vagy nem tartja bent elég ideig a hőmérőt. Esetleg nem egy időben mér.


Szóval 3 tipp a hőmérőzéshez:

- ne hónaljban mérj : hanem szájban vagy hüvelyben

- 5 percig tartsd bent a hőmérőt

- mindig egy időben mérj - hétvégén is!

2016. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat. Általában egy időben mérem +- 10 perc. Van itthon digitális, meg fülhőmérő, eddig a fülessel mértem, de akkor ezek szerint az nem jó. Próbálok szerezni valahonnan egy hagyományosat, mert a digitális is össze vissza mér sajnos, vagy az én hőm van össze vissza. Most az éppen aktuális fülben 36,1 digitálissal szájban mérve 36,5
2016. márc. 2. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy tök egyszerű, lidl-s digitális hőmérőm van. Annyi a lényeg, hogy ne csipogásig, hanem 5 percig mérd a hődet nyelv alatt! Az egymáshoz viszonyított értékek a mérvadóak úgyhogy, ha így méred, szépen ki fog rajzolódni a görbe.
2016. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így akkor nem sok értelme van az értelmezésnek :(
2016. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!