Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, tünetek...

Egy hete késik, tünetek vannak, de negatív a teszt. Remenykedhetek?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a vérzésem, fáj a derekam, estére nagy éhség jön rám majd utána hirtelen atfordul erős gyomorégésbe.. Derekam olyan, mintha húznák széjjel, és mintha izom láz lenne a combom tövében. Fáradt vagyok nagyon, és a nem várt előtt 1 nappal világos barna folyás volt estére ami elmúlt másnapra. Szurkál a hasam, meg a hüvelyem felől de csak pillanatokra. Még halvány pozitív teszt sincs. :( mikor menjek nőgyógyászhoz leghamarabb?
2016. márc. 2. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Akkor menj dokihoz, ha lesz pozitív teszted..
2016. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, és azt lehagytam, hogy aránylag későn volt peteérés, 24.nap körül, és 33naposak a ciklusom.
2016. márc. 2. 16:07
 3/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2016. márc. 2. 16:07
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Pozitív teszt után menj orvoshoz. Ha már egy hete késok, lenni kellett volna pozitív tesztnek. Nem vagy terhes.
2016. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia:) tehát a nemvárt napján voltál a 7.dpo-n. Akkor most vagy a 14.-en :) Még lehet pozi a teszted! Én pontosan 5+2 hetes voltam mikor kimutatta a teszt. 6 hetesen mentem dokihoz, 15mm petezsákot látott már, a papíromra is aztírta,hogy 6 hetes kornak megfelelő. Tehát ha plusz 1 hét után lenne pozitív a teszted,az is bőven belefér.


1 hét késésnél a minimum hcg 18 és a maximum 7000. Ami annyira egyén függő... Tehát egy 25-ös teszt vagy kimutatja vagy nem. Van akinek extrém lassan termelődik a hcg-je. Ha 1 hét múlva is negatívat tesztelsz,na akkor doki.. Sok sikert

2016. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
azt írja késői a peteérés, simán lehet még terhes...kérdező várj még hétvégéig aztán vasárnap lőjj egy tesztet. simán lehet pozi
2016. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Nem vagy terhes" :D Hát ez jó :D

Nagyon sok jós van itt.

2016. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató választ! :) vasárnap tesztelek. :)
2016. márc. 2. 19:32
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem is 10ből 8 okos azt mondta itt, hogy nem vagyok terhes... most vagyok 11 hetes :*


Ugyan ez volt, 10. dpo-n lett halvány tesztem

2016. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Uu, dejo! Gratulálok!! Boldog babavárást!
2016. márc. 2. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!