Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Predictor early teszt negatív...

Predictor early teszt negatív a 9. vagy 10. Dpo-on. Volt valakinek így és aztán mégis pozit tesztelt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon koràn teszteltél, ebből bàrminlehet még.
2016. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod,hogy beágyazódás után 3 nappal lesz annyi hormon,h kimutassa a teszt?


Lehet,hogy neked még be sem ágyazódott.

2016. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont a predictor early :D utólag gáz hogy miért teszteltem 9. dpon, magam se tudom. 12-en már pozitív volt de akkor clearblue tesztet szereztem, nem a digitális változatát.
2016. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Ha jól èrtem negatív lett a pred. Early 9. Dpon aztan a 12.-en pozitív ey másik?
2016. febr. 23. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:

A predictorra az van írva, hogy kijelzi a nem vártnál hamarabb, kb 4 nappal??!

Na..hát nekem nem jelezte ki hamarabb, csak nem várt után 1 nappal.

2016. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is negatív volt nemvárt előtt. Aztán 2 nap múlva full pozitív. Drukkolok.
2016. febr. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is predictorral teszteltem de a 16 dpon. Azért vettem ezt a tesztet, hogy ha netán később volt ovu, akkor is valószínű anem várt napján ki fogja mutatni. Igy is lett 😊 sosem teszteltem ennyire korán mint a 9. Dpo nem is latom értelmét hisz nagyon kicsi az eselye hogy annyi idő alatt oda is érjen a megtermékenyített petesejt és még be is agyazódjon. Nem vagyunk gépek, én mindig úgy számoltam hogy 14 nap biztos kell hogy megtörténjen a beágyazódás is. Eg korai teszteléssel csak magam idegesítenèm, mert ez nem fedi a valosagot! Vagy vagy. De ezt teszt nélkül is tudod. Ne tesztelj csak ha már késik, vagy a nem várt napján vagy minimum a 14. Dpon!
2016. febr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor még reménykedek. A ma reggeli 10-es tesztem is negatív lett. Majd megírom mi lett végül, hogy megjön-e vagy sem.
2016. febr. 24. 07:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mindenképp :) de ne tesztelj még, felesleges pénzkidobás, várd meg, hogy késsen.
2016. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
pecsételek tegnap este óta. Ma is egész nap. A hőm leesett ma reggelre, teszt reggel és este is negatív. HOlnap biztos megjön. :(
2016. febr. 27. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!