Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek negatív teszt...

Terhes lehetek negatív teszt ellenére is?

Figyelt kérdés

Az elmult 1 honap elegge erdekes volt szamomra: a melleim 3 hete utolso mensim vege ota kb fajnak, iszonyat nagy gyulladt pattanasok alakultak ki az arcomon holott eddig ilyen nem volt max mensi elott keves, estenkent marja a gyomorsav a torkomat, de a gyomromnak semmi baja. Ma,1hettel a varhato mensim elott pecsetelo(barnas) verzesem jott, kicsit fajt is a pocim,de mar semmi bajom. Tesztet masfel hete csinaltam,eelvileg negativ lett,de szerintem elrontottam. Nrm tudom fontos-e de mintha a szexet is jobban kivannam. Hormonvaltozas, vagy letezik,hogy kisbabat varok?:-)

Felreertes ne essek,nem tervezett baba,de orulnek neki:)


Tapasztalt anyukak,hasonlo cipoben jarok,akarki aki tapasztalt mar ilyet, ossza meg velem kerem!


Elnezest a helyesirasert,telefonrol irtam!



2016. márc. 3. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit lehet elrontani egy teszten?

Lepisiled vagy pisibe mártod, ha a kontrollcsík megjelenik, akkor jól csináltad.


1,5 héttel ezelőtt csak az előző ciklust tudtad ellenőrizni, negatív, abból nem vagy terhes.


Ha azóta adtál esélyt, még lehetsz, de ciklus közben felesleges a teszt, majd ha nem jön meg!

2016. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lepisiloset vettem,es veletlen a teszt ablakba is ment:D elvileg korai 1 2 hetes terhesseget is kimutatna.
2016. márc. 3. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha terhes lennél akkor ebből a ciklusból, ha meg is jött és a teszt is negatív akkor a múlt ciklusban nem estél teherbe. A pecsételés lehet beágyazódástól is meg ezer oka lehet pl hormonális probléma de ez nem derül most ki csak egy hét múlva.

1-2 hetes terhesség nincs. 28 napos ciklussal számolva "2 hetesen" érik meg a petesejt majd a 4. héten beágyazódik és elkezd HCG termelődni. 4 hetes terhességet már általában kimutat egy teszt. Korábban nem jellemző és értelme sincs tesztelni amíg nem késik.

2016. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy lehet ovu pecsételés is. Szerintem nem kisbaba,de tesztelj és kiderül. A barnás meg..mint írtam,szerintem ovut is jelezhet(ez esetben 1 hetet késni fog),meg hormon gond is lehet. Beágyazódás is. Védekeztetek ebben a hónapban?
2016. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk védekezni, a gumit nem bírjuk, gyógyszerrel pedig nem mérgezem magam. Nem lenne gond a pici, csak nem értem mi történik, mert eddig ilyen még nem volt.
2016. márc. 3. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!