Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor mindig szurkál a...

Peteéréskor mindig szurkál a petefészkeim körül. Van tojásfehérjés folyásom is. Ilyenkor biztos, hogy rendes ovuláció van, Megérik a petesejt?

Figyelt kérdés
Mindig ezeken a napokon szeretkezünk,de sosem lesz belőle baba.Már nagyon el vagyok keseredve.
2008. szept. 20. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A petesejted megérik, és ha érzed a szurkálást valószínűleg az ovuláció, azaz az érett petesejt kiszabadulása is megtörténik. De a babához ez még kevés! Próbálj meg újra bízni magatokban, a sikeretekben, és nem elkeseredni! Ne figyeld a tested annyira, csak szeressétek egymást! Nekem ez nagyon bejött! persze ahhoz is kell idő, hogy tudj lazítani!!! Adj magadnak, magatoknak egy kis időt, amikor nem számolsz semmit, nem figyelsz semmilyen folyást, csak úgy jól érzitek magatokat a pároddal, szórakoztok, és szeretkeztek! Nekem ez volt a tutti nyáron!

9 hetes kismami

2008. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, sőt még gyógyszert is szedek peteérésre, de a baba mégsem jön. Pedig 2 éve a kisfiam rögtön sikerült.Mindenki azt mondja, hogy nem szabad nagyon akarni...-könnyű mondani.:-)
2008. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fél évig számolgattam a termékeny napokat és görcsöltem minden hónapban. Azután feladtam és azt mondtam, hogy nem stresszelek rajta, rögtön az első hónapban megfogant a kisfiam!
2008. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!