Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok nálatok hogyan...

Lombikosok nálatok hogyan zajlottak az események? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első lombikprogramunk előtt állunk a férjemmel. A debreceni Kaáli Intézetbe járunk Dr. Tándor Zoltánhoz. Most ott tartunk, hogy várjuk, hogy mehjöjjön a menstruációm, és utána kell elkezdeni a Gonapeptyl és Gonal F szurikat. Rövid protokollban vagyunk. Érdekelne, hogy a szuriknak volt e nálatok bármi mellékhatása, ti mikor adtátok be? Utána hányszor kellett még menni a leszíváson és a beültetésen kívül? A leszívásnál milyen tapasztalataitok voltak? Tudom ezeket a dokitól is meg tudom kérdezni, csak érdekelne a sorstársak tapasztalata, hogy ti hogyan viseltétek? Tanácsok amiket adnátok?


Köszönöm a válaszokat!


2016. márc. 4. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! En sajnos nem tudok segiteni, de facebookon van 1-2 lombikos csoport. :) szerintem keress ra, biztos szivesen leirjak neked!:)
2016. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Linkelek neked egyet: [link] :)
2016. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Aranyos vagy! :)
2016. márc. 4. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
En Nemetorszagban jartam, de en is Gonal F-et kaptam, nalam gyakorlatilag semmi mellekhatasa nem volt. A doki azt mondta, alhasi teltsegerzetem, feszülesem lehet, de ilyesmi sem volt. Csak egy dolog jelentkezett, nagyon böseges volt a hüvelyvaladekom es allandoan kivantam a szexet, a melleim meg picit megduzzadtak, de ezt nem fogtuk fel a ferjemmel tragikusan (ösztrogen szintem az egekben volt a vervetelek szerint). :) Hangulatingadozasom sem volt. 18 petet tudtak leszivni, itt az volt a protokoll, hogy ilyen esetben nem ültetnek egyböl vissza, hanem mindet lefagyasztjak, mert magas lenne a hiperstimulacios szindroma kockazata. A leszivas egy nagy semmi volt (rövid altatasban), utana egy oraval elengedtek es mentem a ferjemmel hamburgerezni. :) Irtak fel nekem fajdalomcsillapitot es magneziumot, hogy meg 5 napig szedjemm, ha panaszom van, de egyet se vettem be belöle, mert nem kellett. Kellemetlenseg annyi volt, hogy a leszivas utani napon ugyanolyan mellfajdalom jelentkezett, mint ami nalam a menses közeledtet szokta jelezni, csak baromi hirtelen es erösen alakult ki (gondolom, ennyi leszivott petesejt utan sok a sargatest), de ez azert kibirhato volt.
2016. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!