Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Mikor tesztelhetek...

Lombikosok! Mikor tesztelhetek, hogy megbízható eredményt kapjak?

Figyelt kérdés

Múlt héten pénteken (27/11/2015)volt az első embriótranszferem. Két négysejtes embriócskát ültettek be. Tűszőrepesztó injekciót múlt hétfőn (23/11/2015) este 10.30-kor kaptam meg. A vérvétel HCG-re jövő szerdán lesz (dec. 9-én). De türelmetlen vagyok, már 7 éve várunk egy pozitív tesztre. Szóval szerintetek, a hétvégén már tesztelhetek, vagy inkább várjak hétfőig?

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2015. dec. 1. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha lenne otthon sok sok tesztem en tuti csinalnek a hetvegen :)) Sok sikert kivanok nektek!
2015. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na, tesztem az van bőven. Lehet hogy megpróbálom. Majd megírom ide az eredményt:) Köszi a választ.
2015. dec. 1. 15:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Rendben varom :)) Kivanom hogy sikeruljon a beultetes es mindketto megmaradjon :p :D
2015. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a HCG injekció után 6 nappal csináltam egy kontroll tesztet.Aztán az ET4 naptól minden reggel és szépen erősödött. Gabriel korai t.tesztet használtam.:) Sok sikert!
2015. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Köszönöm a válaszokat és a drukkot:) Kedves Utolsó, neked valószínűleg 5 napos transzfered volt, ha már 4 nappal utána pozitív lett a teszted, vagy nem? Vagy esetleg ikrek?

Azt hiszem, hogy ellövök egy tesztet pénteken, majd megírom mi lett.

Egyébként nem hiszem, hogy sikerült, mert hétfő óta rettenetesen fáj a hasam és olyan mintha azonnal megjönne a mensim. Ezt már sajnos sokszor éreztem ebben az időben és sohasem babát jelentett:( Majd jelentkezem.

2015. dec. 2. 09:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Igen én egy db 5naposat kaptam vissza!Drukkolok nagyon,kapj be 1-2 szem magnézium tabit! :) Majd írj!
2015. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a jótanácsot! Egy kicsit elbizonytalanodtam a tesztelést illetően. Szerintem egyértelműen nem sikerült és nem akarom látni megint a negatív tesztet...Majd meglátom milyen hangulatban leszek reggel. Mindenképpen írok:)
2015. dec. 3. 12:02
 8/14 A kérdező kommentje:
Pénteken teszteltem. Természetesen negatív lett:-( Még nem tudom, hogy tesztelek-e a szerdai vérvétel előtt, de majd még írok.
2015. dec. 5. 11:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne add fel!Lehet még korai volt hisz négysejtesen kaptad őket vissza!:)

Drukkolok!

(5napos blasztocitás :)) )

2015. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a drukkot!

Vegul nem teszteltem ma reggel, mert tuti hogy nem sikerult es nem volt kedvem ahhoz, hogy meg egy negativ tesztet lassak...Szerdan jelentkezem hogy mi lett a vervetel eredmenye. Szep napot!

2015. dec. 7. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!