Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a lány?

Lehet terhes a lány?

Figyelt kérdés

Haverom mesélte, hogy múlthét Szombaton együtt volt a barátnőjével, de nem feküdtek le egymással. Annyi történt hogy a csiklójához dörzsölte 2x vagy 3x. Utána a farka le csúszott, majd szólt neki a csaj, hogy az a "fenekem" Majd abba hagyták az egészet.


Most azon parázik a srác, hogy terhes lett a csaj. Mondtam is neki, hogy ha nem volt aktus, akkor min parázol?


A lánynak azóta van egy olyan panasza, hogy nagyon csíp neki belül, amikor pisil. Olyan 3-4 napja jelentkezett ez a tünet. Állítólag ez is a terhesség előjele, és a 5-6 nap a beágyazódási idő is letelt,


A lány pedig úgy gondolja, hogy csak fel fázott, állítólag szed is rá valamit, és már nem fáj neki annyira.


Próbáltam valahogy le írni az egészet :D Én meg kíváncsi vagyok hogy te mit gondoltok erről. Szerintem csak felfázott a lány. Mert ahogy hallottam elég sokat mászkál meztelen fürdés után :D



2016. márc. 4. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a terhesseg tünete, hanem hugyuti fertözese. Lehet, hogy ahogy odadörzsölte neki, a lany hüvelyebe bakteriumok jutottak, de az sincs kizarva sajnos, hogy nemi betegseget, pl. Chlamydiat kapott el a baratodtol, annak is lehet ez a tünete...
2016. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam, hogy valami nemi betegség. De akkor meg dokihoz kell menni kész.
2016. márc. 4. 14:54
 3/7 A kérdező kommentje:
De legalább most már tudni, hogy nem terhes a csaj :D Legalább meg nyugodhatnak ugye?
2016. márc. 4. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak nem feküdtél köztük, nem tudhatod hogy mi minden történt még, de ennyi idő után NEM jelentkeznek egyébként se tünetek. Semmilyen tünet.
2016. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye a terhességnek, szinte egyenlő a nullával. Viszont ha a következő menstruáció késik, akkor csináljon egy tesztet. A tünet lehet felfázás tünete is, de ha a gyógyszeres kezelés hatására nem javul, mindenképp forduljon orvoshoz egyéb vizsgálatok miatt.
2016. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam köztük :D Nekem csak ennyit mesélte haver, ebből tudtam csak össze rakni valamit csak. De akkor azért a lényeg hogy ők megnyugodhatnak ennyi.


Köszi fiúk, lányok :)

2016. márc. 4. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Lesz arom a mai fiatalok mint a nyulak értelem meg 0
2016. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!