Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy kombinálhatom-e a barátcserjét a palástfű teával? Részletek lent.

Figyelt kérdés

4.hónapja próbálkozunk a babával. Már a 2.hónaptól mèrem a hőmet. Megvoltam róla győződve,hogy van peteérésem,de csak mert pozitív volt az ovu tesztem. De rá kellett jönnöm,hogy nincs.


A görbém teljes káosz volt 2 hónapig,cikk cakkos. De az a nagyon cikk cakkos és nem is ment feljebb 36,6-nál,de az alaphőm is 36,5 volt. Emellett 45 naposak lettek a ciklusaim. A múlthavi ciklusom 2.felében napi 1-2 bögre palástfű teát ittam,kb 14 napon keresztül,majd a következő ciklusom elején is pár alkalommal,mert egyrèszt a cickafarkfűt nem bírtam meginni,másrèszt a palástfű teát olvastam,hogy peteérés segítő és lehet inni az egész ciklusban. Abban a hónapban h teáztam,még semmi sem történt,de ebben a hónapban egyszerűen "kisimult" a görbém. Eltűnt a cikk cakk és szépen rendre felment a hőm 37 fokra (fennt is maradt) pé után. Ráadásul most orvos is uh-al követte.


Úgy érzem,a palástfű tea segített.

Közben a hosszú ciklusra elkezdtem szedni a barátcserjét,de csak a 25.cn körül kezdtem. Ez a hónapom egyébként 40 naposra sikeredett és a luteálisom 16 naposra.


Mit gondoltok,elkezdhetek teázni megint,miközben baràtcserjét is eszek? Szerintem a palástfű tea hozta meg a pém.


A másik,hogy a barátcserje felerősítette a pms tüneteimet. Ez mikor rendeződik? Mostmár mindíg ez lesz?


2016. márc. 6. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Peteérésig cickafarkot ittam, peteéréstől mensiig palástfüvet. Este pedig egy barátcserjét vettem be. Hogy ez segített-e nem tudom, de mindkét terhességemnél igy csináltam.

26 hkm

2016. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!