Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ciklus esetében...

Normális ciklus esetében erdemes barátcserje kapszulát szedni, ha babat szeretnék? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Két hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta ovu teszttel néztem, hogy van lh csúcs, de baba nem lett. Tudom hogy még korai aggódni, de éppen ezért kérdeznem, hogy akik szedték, azoknak a normal ciklusba segített teherbe esni? Lehet szedni akkor is ha nincs tudtommal hormonnal vagy ciklussal bajom? Mondjuk lehet is, mivel 6 évig szedtem a tabit. Nőgyógyász szerint nincs baj de csak akkor akar tovabb menni ha 1 év után sem sikerülne. Én nem szeretnék annyit várni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 6. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én hőmérőzéssel kezdenék a helyedben:) Abból sokminden kiderül.
2016. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez is megfordult a fejemben :) Az is hogy van pozi ovu teszt de peteeres lehet h nincs. Az pedig igy látható lenne Ugye?
2016. márc. 6. 15:33
 3/13 Mono144 ***** válasza:
53%
Szia, a barátcserje nagyon jó, 3 hónapos kúrát érdemes megejteni, viszont addig nem lehet babával próbálkozni csak a kezelés után :) Nekem így lett a lányom :)
2016. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz hogy csak a 3 hónapos kúra után lehet babával próbálkozni. Nyugodtan lehet szedni próbálkozás alatt is...sőt!! Van akinek már az első hónapban sikerül a baba van akinek a másodikba.A lényeg annyi hogy ha sikerült akkor abban a pillanatban abba kell hagyni a szedését! Sok sikert :)
2016. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez lett volna a következő kérdésem :) Hogy mi van ha sikerül a baba, de akkor a pozitívtesztnel leállni es nem lehet vele gond ugye?
2016. márc. 6. 19:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Így van!
2016. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Épp most olvastam egy kérdést,hogy pozitív volt a kérdező ovu tesztje,de peteérése nem volt. Szóval a hőmérőzést mindenképp javaslom:) Az sem 100%-os,de biztosabb mint az ovu teszt:)
2016. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mono144 ***** válasza:
Ha lehet akkor lehet, nekem pár éve a nőgyógyászom mondta...de mindenki úgy próbálkozik ahogy akar
2016. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek megy a zöld kezecske!:) Aranyosak vagytok es köszönöm a válaszokat!

Mono: Épp ezért kérdeztem, m a projekttel nem akarunk leállni, de ártani sem szeretnék vele. Szóval elkezdem szedni szerintem de ha közben sikerül, annak nagyon örülnénk :)

2016. márc. 6. 19:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szedd csak:) nem kell leállni a próbálkozással:)
2016. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!