Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegytnek van magzatkáro...

Clostilbegytnek van magzatkárosító hatása?

Figyelt kérdés

Késői PÉ, korai PÉ, vérzés alatti PÉ... mindegy, mit veszünk alapul, de a clostilbegytet orvos utasítására kezdeni kell.

A teszt most még nem mutat, de lehet, pár nap múlva már mutatna. Igaz, addigra már mindegy, hiszen a clostilbegyt már elfogyott.

Árthat a terhességnek, babának?



2016. márc. 7. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem úgy kellett szednem, hogy a menstruáció 2. napjától, szóval mivel megjött, így már esélytelen volt a terhesség. Ha később van peteérésed, akkor később is lesz esedékes a menstruáció. Nekem úgy mondta a doki, ha nem zárható ki a terhesség, akkor ne szedjem.
2016. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem most kifejezetten úgy javasolta, hogy ne várjam meg vele a vérzést. De máskor is 1. naptól kezdem. és ugye rendszertelen ciklusnál nem tudhatom, hogy ha vérzek, az mitől van... lehet, pl beágyazódástól is. És persze akkor másnap már nincs vérzés, de ugye addigra túl vagyok 2 szem gyógyszeren.
2016. márc. 8. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!