Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettünk ma az előszobánkba...

Vettünk ma az előszobánkba egy konnektorba való szúnyog és légyirtót! Holnap felhívom a számot, ami a dobozon van, de addig is szerintetek az ártalmas lehet a kis magzatomra? Használtok valamilyen helységben ilyesmit? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#magzatkárosító-e
2014. máj. 26. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem magzatkárosító. Nyugodtan használhatjátok.
2014. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne benne a káros? Nyugodtan használhatjátok. Nekünk gyerek mellett a szobában is volt mégsem lett semmi baja.
2014. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyen hatása nincs. Én tavaly nyáron szültem, és végig használtunk Vape derm szúnyogírtót. A kislányunk ennél egészségesebb nem is lehetne!
2014. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor bátran használjuk :)
2014. máj. 27. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:

El se tudom kepzelni milyen paras anya lesz beloled ha mar kismamanak is ilyen burokba zarkozott vagy!

Mosogatni se szoktal? Takaritani? Esetleg budit pucolni?

Nem betegseged van terhes vagy csak!

2014. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de szoktam és még ezer más dolgot is. nem tudom miért baj ha érdeklődök, hogy egy mérget tartalmazó vmi árt-e.Hihetetlen, hogy mindig van egy két rosszindulatú kötöszködő hozzászoló
2014. máj. 27. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!