Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early frissebb...

Predictor Early frissebb vélemény? Tényleg megbízhatatlan? Ha pozitív akkor se élje bele magát az ember?

Figyelt kérdés
Csütörtökre nem várom, ma reggel kíváncsiságból, mert már nem bírtam csináltam egy predictor early tesztet. Kicsivel lett csak halványabb mint a controll csík...viszont sok olyan véleményt olvastam, hogy nem megbízható...szerintetek? Miért lenne pozitív ha nem lennék babás...nem? (légyszíves ne azt írjátok, hogy csináljak másikat, mert fogok csak még messze van a munka vége... :-) )

#teherbeesés #terhességi teszt #pozitív teszt #nem várt előtti pozitív teszt
2016. márc. 8. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fals pozitív szempontból nem megbízható, hanem mert túl korán mutatja ki a kezdődő terhességet, aminek egy jelentős része aztán meg sem marad és mindenféle tünet vagy jel nélkül simán megjön a menzesz.


Ezért nem szabad még ilyenkor beleélni magát az embernek.

2016. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én 2 hete csináltam egyet és pozitív lett, ahogy az összes többi más márka is :)
2016. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én novemberben csináltam egyet. Először nem is jött ki a második csík csak kb 3 perc múlva. Azóta is rajta van. 19 hkm
2016. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mandiga ***** válasza:
31%

Ha nagyon halvány a tesztcsík, akkor lehet álpozitív. Nem feltétlenül kémiai terhesség miatt, ezt magamról tudom.

Volt halvány pozitív nekem, vérzés nem volt, hcg vérvétel volt, ami igazolta, hogy nincs baba. Nem volt kémiai terhességem.


Ha nem halvány, hanem szépen látszik, akkor már babát jelent.


Feltennéd a képet a tesztről ha van?

2016. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nincs róla képem, de szépen látszik a vonal és kb. amint megjelent a controll csík ez is rögtön látszódott, ezért sem gondolom, hogy szellemcsík lenne...igazán megnyugtató és gratulálok a babához aki ezzel tesztelt pozitívat! :-)
2016. márc. 8. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem szépen kimutatta szeptemberben nem várt előtt:-)
2016. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az új fajta predictor nagyon jó teszt, ha nem kell keresgetni a csíkot hihetsz neki! :)
2016. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
25-ös x-epil az előbb halvány pozitív :-) :-)
2016. márc. 9. 06:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2016. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nemvárt reggel x-epilnek csak a két szélén lett rózsaszínes maszat, délután predictor earlyvel olyan erőset teszteltem hogy majd leugrott a tesztről. 2 nap múlva lett az xepilen egy határozott csík. 30hkm
2016. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!