Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bizonyos gyógyszerek szedése...

Bizonyos gyógyszerek szedése megakadályozhatja a teherbe esést? A többi lent

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy gyulladással nehezebb teherbe esni.

Ma voltam orvosnál és antibiotikumot írt fel.Köptetőt szedek,mebukaimot. Fulladok a köhögéstől meg alig van hangom!A napok lesz ovum és csak érdekelne,hogy próbálkozhatunk vagy inkább szedjem fel a gyógyszert és köv. hóban. Nem akarom,hogy baja legyen a gyógyszerektől a babának!Nem akartam böngészni mert gondoltam tőletek gyorsabb választ kapok!Köszönöm előre is és kérlek a bunkó válaszokkal kerüljetek!


2016. márc. 10. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
persze, várd meg előbb, míg meggyógyulsz, utána próbálkozzatok!
2016. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz. Ha most lesz az ovud, akkor kb. 7 nap a beágyazódás, és utána is még kis idő, míg közvetlen kapcsolatod lesz a babával, amikor már árthatnának a gyógyszerek.
2016. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De a petesejt viszont antibiotikumos időszakban érik... fene tudja! Én bármilyen nehéz is, de várnék... de nem vagyunk egyformák...Nekem van egy aspergeres kisfiam, úgyhogy én minden ilyen lehetőséget kizárnék ami esetleg bajt okozhat...
2016. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!