Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja 20-ra? Es ki...

Ki nem varja 20-ra? Es ki mivel probalkozott baba ugyben, gyogyszerek, vitamin? Izgultok mar hogy sikerult e?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 09:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont 20-ára nem várom :) Mi január óta próbálkozunk, de úgy nagyon semmit nem teszek érte (nem hőmérőzök, ovukor nem vagyunk együtt annyiszor,mint a nyulak...), csak élvezzük egymást :p Én Folsavat szedek és magnéziumot. Drukkolok neked :)
2015. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 A kérdező kommentje:

Koszike a drukkot :-D en clostyt szedek es vitamint .mi idozitetunk ovuhoz es mi is elvezuk a spontan egyuttleteket :-D 20-ra nemvarom de ahogy olvasgatom lehet kifogja tolni a closty a ciklusom. Es nagyon izgatott vagyok hogy sikerult e a baba :-o

Irjatok varok meg tovabi babara vagyo komenteket :)

2015. júl. 14. 10:34
 3/109 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 20-ra nem várom. Nagyon izgága voltam és ellőttem ma egy negatív tesztet.Kicsit mélyen érintett csak reménykedek hogy korai volt..múlt hónapban is így jártam hogy előbb teszteltem mint a nem várt és következő nap megjött. :(
2015. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 A kérdező kommentje:

Sajnalom :-(

En is elottem egy negativ tesztet ma,igaz hogy nem elso pisibol.

2015. júl. 17. 17:33
 5/109 anonim ***** válasza:
Én elsőből..azért amíg még nem jön meg van remény :)
2015. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Na, hogy álltok? én most teszteltem egyet, sajnos negatív,de nem is vártam mást! Tüneteitek vannak? Nekem reggel volt elég erős "mindjárt megjön" érzés. Utána hasfeszülés, gyenge szurkálás, ilyen "fehér folyás"... Szóval nem tudom... Ja és iszonyat fáradékony vagyok, pedig 9 órákat alszok :/ Bár ezt asszem betudom a melegnek! Remélem ti optimistábbak vagytok, mert én úgy érzem, hogy meg fog jönni :( Szurkolok nektek!
2015. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 A kérdező kommentje:

Xepil tesztem negativ lett ma sajna.:(

Tunet mellfeszules kremes folyas ejjeli pisilesek,de ezekre nem alapozom.

2015. júl. 18. 17:31
 8/109 anonim ***** válasza:
Nehezen bírjuk ki hétfőig... :/ Sajnos eléggé el vagyok keseredve, érzem, hogy meg fog jönni :/ Na de tényleg szurkolok mindenkinek!
2015. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 A kérdező kommentje:
En is szurkolok nektek lanyok hogy pozitiv tesztek legyenek :)
2015. júl. 18. 18:59
 10/109 anonim ***** válasza:
Én ma iszonyatos hányingeren mentem keresztül és egy olyan görcsön h ogy azt hittem megjön,még egy tampont is beraktam de szerencsére vak lárma volt egyenlőre. Hőm is elég alacsonyan volt reggel. A tegnapi óta én nem teszteltem. Addig van remény amíg nem jön meg,de szerintem nekem is megfog. Egyébként nagyon gyakran járok pisilni kb 5-6 napja.
2015. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!