Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak május végére kaptam...

Csak május végére kaptam időpontot a Mensmentisnél, IR+ Pcos gyanúja miatt küldött a nőgyógyász. Addig mit tehetek mégis a javulás érdekében?

Figyelt kérdés

Ezeket gondoltam elkezdeni már most magamtól:

- heti 3x sport

- diéta(még nem tudom, hogy hogyan, mit kell enni)

- Inofolicot iszom már most is

- + ezeket szedem: d,e,mg,c vitamin, femibion800

- hőmérőzés


Vagy jelentkezzek meg szk-ba endokrinológushoz az eredményekkel addig is?

márc. 19-én lesz a 3 pontos vérvételem.


Babát szeretnék.



2016. márc. 10. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csalódtam a MensMentisben, Így inkább Kecskemétre járók Naszódy doktorhoz.


160gr diétát kell tartani napi minimum 5x étkezés


itt vannak már kiprobált ir-esített ételek tudsz nézelődni

[link]

2016. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy tipp a diétával kapcsolatban: Szendi Gábor a Paleolit étrend és korunk betegségei c. könyvében (ha jól emlékszem) külön fejezetben foglalkozik az IR és a PCOS kialakulásának okaival, és az ő tapasztalata szerint a paleolit diéta segít belőlük kigyógyulni. Olvastad/próbáltad már?
2016. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mikor sikerült elérned őket telefonon? És kihez sikerült időpontot kapnod?

Én durván 1 órán át próbáltam ma hívni őket, mert azt mondták, hogy ma hívjam, de foglalt volt, és tök ideges lettem, hogy erre vártam 2 hetet.

2016. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 körül hívogattam én is őket, kihangosítva jó sokáig (közben meg pakolásztam), végül felvették, de sokat kellett várnom, mire kapcsoltak. Szerintem 4-ig még van idő próbálkozni. Csak felveszik előbb-utóbb.

Az vajon nem gond, ha a terheléses vércukor vérvétel márc. 19-én lesz, és csak máj. 26-án lesz időpontom az orvoshoz? És ha közben elkezdek mozogni, diétázni, akkor közben lehet az eredmény se ugyanaz már akkorra?

2016. márc. 10. 14:39
 5/5 fodormenta ***** válasza:
Jó gondolat,hogy már magadtól elkezdenéd az életmódváltást.Szigorú diétát majd doki vagy dietetikus megmondja,mert pl nekem 180g CH-t mondtak,fepesleges volt a 160-nal előre kínoznom magam.A testalkatodtól is függ,hízni vagy fogyni kellene,mennyire súlyos az Ir stb..addig is egyél napi 5x,kerüld a fehér lisztes és a cukros dolgokat.Mozgás szuper,heti 3 az jó,ha van kedved,időd még többször is lehet.Inofolic segíthet,ha bejön,a vitaltrendnél olcsón,nagy kiszerelésben veheted a hatóanyagot,az inozitol port.Ha van rá lehetőséged,kedved,mozgásnál legjobb olyan mozgásforma,ami a női energiákat,hormonokat segíti,pl nálam az Aviva,hastánc jött be,de jó lehet még a jóga,csikung.Ja és ha ciklusoddal gond van,barátcserje kapszula.Aztán majd az értékek alapján lehet,h kell gyógyszer,vagy úgy jársz,mint én,h az életmódváltás hatására mire megjött a gyógyszerre az engedély meg a recept,már el se kezdhettem,mert megfogant a baba :)Sok sikert kívánok és kitartást,az eleje nehéz csak!
2016. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!