Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nogyogyaszhoz el lehet menni...

Nogyogyaszhoz el lehet menni akkor is ha megjott a mensim? Igy meg tudja valahogy allapitani h terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Most fog megjonni masodjara a mensim a heten. Viszont nagyon nagyon felek h terhes vagyok, ezert mindenkeppen elmegyek nogyogyaszhoz, de felek h kifutok az idobol mert ez azt jelentene mar h 8 hetes terhes vagyok. Mar van egy negativ tesztem. De az ordog sosem alszik, es jobb felni mint megijedni. Ja es mielott belekottok, vedekeztunk. De nekem ez volt az elso szexualis egyutt letem es ezert is felek h emiatt dobott a baratom h netan kiszakadt a gumi es terhes lettem tole. Nagyon felek L/22

2016. febr. 17. 02:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nos, szükség esetén senkit nem érdekel a mensid. Menj el, megvizsgálnak. A mensi nem egy nagy dolog, simán megteszik, ha gondod van.
2016. febr. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
A terhesség megállapításához SEMMI köze a mensidhez.
2016. febr. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra készülj fel, hogy ha közöd az orvossal, hogy "épp menstruálok, negatív a tesztem is de attól félek hogy terhes vagyok" khm... mosolyogni fog
2016. febr. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha menstruálsz és negatív a teszted nem vagy terhes, emiatt szerintem ne égesd magad a dokinál. 8 hetes terhességnél már 100%-os biztonsággal jelzi a teszt a pozitív eredményt. Ha negatív, tuti nincs baba.
2016. febr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Engem sztkn elzavart a nőgyógyász, mert pont megjött. Mert cikluszavar miatt mentem hozzá, erre pont akkor jött meg, nem is volt nálam semmi mert nem számítottam rá. Nem is vizsgált meg. Jo mondjuk ez egy bunkó doki volt soha többet nem mentem hozzá. Viszont sztem nem vagy terhes, és ha megvárnád a menzesz végét akkor mennél akkor sem csúszol ki az időből mert 12 hétig végeznek abortuszt, de nem vagy terhes szerintem.
2016. febr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de te 22 evesen tenyleg ilyen buta vagy???? Hol voltal te a kozepiskolas biosz orak alatt??? Negativ teszt, es meg menstrualtal is, itt nincs semmilyen "ordog" felesleges meg paraztatni, meg leegetni is magad!! Ha ennyire nem ertesz hozza, jo lenne egy ideig hanyagolni a szexet, es kicsit utanajarni a dolgoknak, bar tovabbra is csodalkozom, hogy 22 evesen... Nekem a te korodban mar majdnem megvolt az elso gyerekem, meg egy kicsot tobb eszem :-\
2016. febr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Azert felek, mert valaki azt mondta h o a terhesseget vegig menstrualta, es tartok attol h en is. Meg a tesztek sem annyira biztosak, meg a melleim mar peteereskor elkezdtek fajni es ezert is tartok ettol. Elso egyuttletem volt, de ugy dontottem tobbet nem is szeretnek.
2016. febr. 17. 07:59
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A teszt az pontosan mutatja, ha terhes vagy, nyugodtan megbízhatsz benne, a terhesség alatti menstruáció meg baromi ritka, a kettő együtt meg kizárt! Ne parázz már ennyire! Csinálj még egy tesztet, ha negatív felejtsd el az egészet.
2016. febr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Koszi. Ma tesztelek egy ujat. Remelem most is negativat mutat
2016. febr. 17. 08:26
 10/24 anonim ***** válasza:
Így akarod leélni az egész életed, hogy attól.rettegsz hátha terhes vagy védekezés mellett, menstruáció mellett és negatív terhességi tesztek mellett?
2016. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!