Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hőgörbém még nem befejeze...

Ez a hőgörbém még nem befejezett, viszont mivel most csinálom elsőnek, hogy a zöld csíkos rész az a termékeny napokat jelzi? Képet mindjárt csatolok hozzá!

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 18:08
 1/9 A kérdező kommentje:
2016. márc. 10. 18:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 10. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. De amúgy bele is van írva németül.
2016. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem szó szerint az idő szoba az utána valót nem értem, és a fordító is ugyebar teljesen máshogy fordít!
2016. márc. 12. 07:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta telt el pár nap és folytatódott a görbém, de én úgy látom, hogy inkább 8.ika 9.ike felé van ovulációm! Vagy csak én látom úgy? Tudom, kell még 1-2 hónap, hogy biztosan lássam, de így az elsőn úgy tűnik nekem legalább is
2016. márc. 12. 07:35
 7/9 A kérdező kommentje:
2016. márc. 12. 07:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel 2 napon nem vittél be adatot, így sajnos nem lehet pontosan megmondani, pedig akár az azon napok valamelyikén is lehetett az ovulációd...

Azért folytasd tovább a mérést, de a színessel jelölt oszlopokat ebben a ciklusban még hagyd figyelmen kívül.


Ja, ES = Eisprungs (peteérés) ...tehát a peteérés lehetséges időszaka


Miért, neked mit fordított a fordító?

2016. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké rendben köszönöm! Nekem így fordította le: időszak potenciál van
2016. márc. 12. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!