Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció időpontja előtt...

Menstruáció időpontja előtt egy héttel kezdődő folyamatos alhasi feszítő érzés, nyomásra is érzékeny bárkinél jelentkezett már?

Figyelt kérdés
30-32 naposak a ciklusaim, nem védekezünk egy ideje. Ma vagyok ciklusom 28. napján és kb egy hete folyamatosan, el nem múlóan ezt a feszítő, kellemetlen érzést érzem az alhasamban, ha megnyomom is nagyon érzékeny, és egyfolytában puffadok.... Lehet ciszta miatt? Vagy csak PMS? Szokott lenni másnál is hasonló?
2016. márc. 11. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiammal nemvárt előtt egy héttel kezdődött pont a mensi szerű görcsölgetés+ feszítő érzés.(nyomásérzékenységre nem emlékszem.)Éreztem,hogy más valami. Igazam volt :)). Drukkolok.
2016. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!