Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alhasi-deréki tájon jelentk...

Az alhasi-deréki tájon jelentkező szinte folyamatos szúró-húzó szerű érzés lehet valós kora terhességi jel?

Figyelt kérdés
írjanak akiknek volt ilyen de nem lettek terhesek és azok is akik tényleg terhesek voltak/azok most is, lécci...ááá..nem görcsölök a dologra....:)vagy lehet a femibion terhes vitamin az oka is esetleg?
2012. okt. 3. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze lehet, attól függ, hogy milyen napon van a ciklusod. De lehet vakbél, lehet petefészekgyulladás, méhenkívüli terhesség... vagy éppen ovulációs fájdalom vagy középidős fájdalom. Egy orvosi ultrahang és terhességi teszt többet mond. Terhesvitamin nem okoz ilyesmit az biztos. sok sikert
2012. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, teljesen igazad van...tudom én... még korai lenne tesztelnem, mert csak 9-re nem várom...bár egyéb tünetem meg nincs, próbálom beképzelni őket..:)
2012. okt. 3. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Megjött végül?
2020. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!