Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vagyok ennyire rosszul?...

Miért vagyok ennyire rosszul? Talán valami fertőzés, vagy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Jövő héten kell megjönni a mensimnek.Szombaton a barátommal nem védekeztünk.Tudom,hogy ilyen hamar még nem lehetnek terhességi tüneteim,de mitől vagyok ennyire rosszul?Hányingerem van,de nagyon...Undorodok a cigitől,előbb majdnem hánytam,amikor megéreztem a cigifüstöt.Nagyon sokat eszek,ami nálam furcsa.Ezt az egészet nem értem...Még nem voltam soha terhes,ugyhogy nem tudom mikor lehetnek az első tünetek.De mitől vagyok ennyire rosszul?
2010. ápr. 2. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, bár első tüneteknek kicsit korainak tartom, amit érzel, hiszen az esetleges megtermékenyülés után vagy 6 nappal, a beágyazódás leghamarabb holnap lesz, de a lehető legjobb/legrosszabb időben nem védekeztetek. A tüneteidet meg okozhatja egy sima gyomorfertőzés/vírus is.
2010. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát meglehet,hogy csak sima gyomorfertőzés,de hasmenésem nincsen...Csak sima hányinger(erős)!Hát remélem nem baba van a dologban...
2010. ápr. 2. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, akkor tesztelj, de az alapján, amit leírtál, nem baba miatt vagy rosszul. De azért legközelebb ne kockáztass, hátha most nem jött össze. Majd szorítok, hogy ez ne az legyen.
2010. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Én is nagyon remélem,mert még korai lenne nekünk a baba.

2010. ápr. 2. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!