Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön a baba? Már...

Eperke17 kérdése:

Miért nem jön a baba? Már évek ota!

Figyelt kérdés

#Voltunk ki vizsgáláson #minden rendben van #anyi hogy èn rh pozítiv #a fèrjem rh negativ #hogy ez gondot okoz
2016. márc. 12. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Voltatok orvosnál, végeztek vizsgálatokat?
2016. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Belenéztem az üveggömbömbe....

Ezt talán egy orvos jobban tudja, bár ennyi infóból ő sem fog tudni sokat segíteni!

2016. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nekünk nem jött évek óta, szépen bejelentkeztünk egy meddőségi központba.

Ott mindkettőnket kivizsgáltak, kiderült hogy nálam (nő) van endokrin probléma, inszeminációval fogant a nagyobbik fiunk, és 5 évvel később a kisebbik is.

2016. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Hány éve nem jön a baba nálatok?
2016. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy valamelyik félnél probléma van. Kivizsgáláson jártatok?
2016. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ha èvek ota nem jön a baba akkor miért nem mentél már el orvoshoz,ő biztosan tőbbet tud mondani mint mi,föleg ennyi informáciobol.
2016. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Voltunk ki vizsgáláson minden rendbe van mèg sem jön egy èbkènt 3 ève nem sikerül most újjból lesz vizsgálat mert fel borult a ciklusom nagyon sokat streszelek nem èrtem ezt az egèszet hogy mi a gond szerintetek van esèly a babára most is kèset 6 napot keztem örülni de aztán meg jött úgy èrzem már soha nem leszek èdesanya
2016. márc. 13. 10:37
 8/13 A kérdező kommentje:

A ciklusaim az elmúlt időszakban

December 1

Január 27

Február 15

Március 11

Szóval anyi hogy sem a gyógy növènyes teák semmi nem vált be most fogom használni a clostit remèlem az segitt az orvosom szerint türelem de jeszusom 3 ève türelmes vagyok a családban nincs ilyen csak velem az baj ha aktus után rögtön megyek a mosdóba ès szárazra törlöm mag am ?

2016. márc. 13. 10:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet baj,h mosdóba mész, aminek fel kell jutnia az feljut. Én megmosom magam, mégis sikerült.

Próbáld ki,h peteérés környékén elmész egy teljes testmasszázsra. Vérbőséget okoz az egész testedben. Lehet semmi köze ahhoz,h nekünk sikerült, de én valamiért mégis ezt gondolom. Januárban a 14. napomon voltam masszázson és most 10 hetes múltam :) Premenst szedtem, folsavat és tőzegáfonyát egyéb gondjaim miatt.

2016. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi ezt már èn is probáltam talp masszás stb.. De semi valamit nem tudsz ajánlani ami hatásal van rám ès vègre sikerülhet
2016. márc. 13. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!