Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mensi helyett csak barna...

Ha mensi helyett csak barna folyasom volt, abbol sem sok,3napig, lehet meg baba?

Figyelt kérdés
Igazabol nincsenek terhességi tüneteim. Sem mellfeszules,es gorcseim sem voltak most. Lehet hogy nem volt peteeresem?
2016. márc. 11. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4 napig volt barnázás. Kb. a 6dik napon kezdődtek a tünetek. De a teszt a 4diken pozi lett

Szerintem tesztelj!

2016. márc. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj, nekem is ilyesmi volt, azt hittem nem sikerült az a hónap, de jöttek a tünetek és pozi lett a teszt, hematómám volt és 13. hétig volt mindenféle barnázás, hol volt, hol semmi, totál idegőrlő volt. Egy tesztet megér.
2016. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi,én is gondoltam a tesztre,de meg par napig nem tudok mert kulfoldon vagyunk. A barnazas 2napja nyomtalanul eltűnt,tünet tovabbra sincs,ezert annyira nem remenykedek... Valahol olvastam hogy talan akkor is elofordul ilyesmi ha nincs peteeres? Volt mar igy valaki?
2016. márc. 12. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!