Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki vár áprilisban pozitív...

Ki vár áprilisban pozitív tesztet?

Figyelt kérdés

Várok ide minden babaprojektes embert, aki áprilisban várja a pozitív tesztet ;)

Az egydzerűség kedvéért adjatok valami becenevet magatoknak :)

Továbbá, ha van valami tünetetek, azt is leírhatjátok :)

Én április 4.-ére nem várom :)


2016. márc. 14. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
Szia! Én Április 1re nem várom, 2án lesz a szülinapom! Annus
2016. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
Én április 6-ra nem várom. Szurkolok mindenkinek :) Petra
2016. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 A kérdező kommentje:

Akkor még ti is most vagytok túl a nemvárton :) Ti mivel ütitek el a türelmetlen várakozós időt? :)

Drukkolok nektek :)

Mióta próbálkoztok? :)

2016. márc. 14. 21:33
 4/87 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én márciusvégére nem várom, de ebben a hónapban tuti nem tesztelek, majd csak áprilisban, ha nem jön meg addig! (kicsit rendszertelenek a ciklusaim, így nem fogom elkapkodni, mint máskor). Szóval áprilisban kiderül, hogy most sikerül-e :) Kitty
2016. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:

Én folyton ezen agyalok, nem tudok másra gondolni. Figyelem a naptáramat, számolgatok, álmodozom... Ez a 2. próbálkozós hónapunk (az előzőben nem tudtunk peteérés napján együtt lenni, csak előtte 3 nappal, és nem várták meg a katonák a petémet sajnos). Most ügyesebbek leszünk, remélem, hogy össze is jön :)

Kitty (25/N)

2016. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:

Április 3-ra nem várom.2014 októbere óta próbálkozunk,közben kiderült kb 1 hónapja,hogy Én vagyok hormonhiányos...Kaptam clostyt ,furin telítettnek érzem magam odalent mintha meg akarna jönni.


Ugy várjuk már,hogy végre ne jöjjön meg.Hát hátha a gyógyszer segít :)


Rumextalin

2016. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:

Kitty 25/N Mi nekünk is ez a máodik próbálkozós hónapunk ;) Mi azbelőzőnél egy nappal csúsztunk le róla! :)

Elkapkodni a tesztet.... Hát igen... Türelemmel kell lenni, és mivel akarjuk a babát, ha elkapkodjuk a tesztet, csak csalódás érhet. pár nappal a nemvárt után fogok én is tesztelni :)

A closty-ról sok jót hallottam :) És volt rá példa h egy hónapja szedte, összejött nekik ;)

Drukkolok nagyon :))

2016. márc. 15. 08:00
 8/87 anonim ***** válasza:

Nekünk ez az első aktív hónapunk, az előzőben pont az ovu körül nem sikerült együtt lenni.

Második gyerek lesz, van egy 1,5 éves kislányunk, most kisfiút szeretnénk. Most kezdtem használni ovulációs mikroszkópot, remélem hamar megfogan, kis korkülönbséget szeretnénk.

Szorítok mindenkinek Annus

2016. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én márc. végére nem várom. Már alig várom, hogy tesztelhessek, pedig még sok idő van addig. Nem igazán tudom elterelni a gondolataimat. :) 3 babával most kezdtük a próbálkozást. Drukk mindenkinek! :)
2016. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
Ja, a nevem N. :)
2016. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!