Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Szerinte...

Megnéznétek a görbém? Szerintetek jó helyre húzta be az ovumat?

Figyelt kérdés

Tényleg csak a 11. dpo-n vagyok? Én először úgy számoltam, hogy már a 13. dpon vagyok. Tegnap viszont egy szinte észrevehetetlenül halovány, ma reggel egy nagyon halvány de azért látható poti lett egy 10-es terhességi teszt, de csak vaterás, még nem merem beleélni magam. Viszont a reggeliből lőttem egy tök pozi ovutesztet is, és erősebb volt a tesztcsík, mint a kontroll. El merjem hinni? :)

<a href="http://www.fertilityfriend.com/home/5ef4d9/">My Ovulation Chart</a>



2016. márc. 15. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó helyre húzta mivel utána ugrott meg a hőd! Igazából mindegy nem? A lényeg hogy pozit teszteltél! Gratulálok! :)))
2016. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jajjj de szeretném ha az enyém is így alakulna! :) Gratulálok! (hidd csak el!)
2016. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazibol mindegy, de talan 13. dpo-n mar erosebbnek kéne lennie a tesztnek. Köszönöm a gratulaciot, remélem erősödni fog...
2016. márc. 15. 09:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves Második, drukkolok, hogy Neked is jól alakuljon ez a hónap! Megmondom őszintén, hogy az extra halovany hcg teszt mellett a full erős pozi ovuteszt, ami remenyt keltő 😊, régebben, ha beprobalkoztam a jósteszteléssel,mindig halovany volt...
2016. márc. 15. 09:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, valszeg senki nem olvassa, de ma, a 14 dpo-n 25-ös teszttel délután erős pozit teszteltem, olyan boldog vagyok 😄
2016. márc. 18. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Jujjj de jó! Én voltam a második hozzászóló aki szintét babát szeretne :)

Megmutatod a mai teszted?

Megnéznéd a börbém? Szerinted mikor teszteljek?

[link]

2016. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Én ma vagyok a 11. Dpo-n és hasonló a görbénk :)

Bocsi az offért!

Gratula kérdező!!!

2016. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!