Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Már...

Mandiga kérdése:

Megnéznétek a görbém? Már kivagyok saját magamtól.

Figyelt kérdés

A hőm pár napja lent van. Tegnap világos rózsaszín volt a wc papíron 2-szer, azóta semmi. Ma görcsölgetek, igaz lehet, hogy most fog megjönni, de ilyen még nekem nem volt.

Mi okozhatja ezt? Miért borult így felo a 25 napos pontos ciklusom 3 hónapja? A ciklusom 2.-3. napján szkott leesni a hőm.

Minden vélemény érdekel.


A híres görbém:


[link]



2016. jan. 28. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a görbéd alapján nem repedt meg a tüsző, sajnos ilyenkor hosszúra nyúlhat a ciklus... hasonlóval küzdök én is, meg fog jönni viszont utána érdemes lenne elmenni dokihoz peteérés környékén, de egyébként évente egy peteérés mentes hónap teljesen normális és belefér.


Ha esetleg a következő hónapod is ilyesmi lenne akkor lehet, valami hormonprobléma, amivel szintén orvos .


Ne aggódj, lehetséges, hogy csak egy rossz hónapod lett.

2016. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod. Sajnos 3 hónap alatt ez a második ilyen hónapom. Elötte rendszeres volt a ciklusom. Rózsaszín pecsételésem meg még soha nem volt, és ennyire alacsony hőm sem.


Itt a másik két diagramom, nézd meg:


[link]


[link]

2016. jan. 28. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Húúú 15 napos ciklus sem jó... :S Én progi gondra gondolnék, de mindenképp érdemes lenne egy hormonvizsgálat. Valamiért felborulhatott... Steressz? Új dolgok? Új étrend? Bármi ami változott?
2016. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pecsételés és az alacsony hő a luteális szakaszban is progi gondra utal. De ne csüggedj, doki hamar tud segíteni :)
2016. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3. válaszoló. Stressz néha van, de nem vészes. Elterveztem 4 hónapja, hogy szeretnék még egy babát, erre ez lett a vége, mondjuk elötte nem hőmérőztem. Az étrendemben semmi nem változott, nem diétázok, nem eszek sokat.


Annyi változás azért történt, hogy ciklus elején ittam a cickafark teát, majd az álítólagos ovutól a palástfű teát, és nem jött meg. A teát abbahagytam, és 15-től szedem a 200-as E vitamint.

2016. jan. 28. 19:38
 6/6 A kérdező kommentje:

4. válaszoló. Ezelött mikor hosszú volt a ciklusom, ott barnázgattam. Ebben a ciklusban nem, csak tegnap volt kétszer az a halvány rózsaszín, azt hittem, hogy na most megjön, de eddig még semmi. Ha a progeszterommal lett gond, mert ezelött nem volt, mivel szűltem és könnyen össze is jött, akkor mitől lehet? A hormonjaim megbolondultak?


Az lesz a vége, hogy dokihoz megyek, most már megvárom mi lesz. Csak nagyon rossz, hogy ez történik, mert valami miatt nagyon felborult.

2016. jan. 28. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!