Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat a pecsetelo...

Mire utalhat a pecsetelo verzes a ciklus elso feleben? Talalkoztatok mar ilyennel?

Figyelt kérdés

Nem az ovulacios verzesre gondolok es nem is arra, hogy mensi utan van meg pecsetelo verzes 1-2 napig.

Sajnos ez mar a harmadik ciklusom, amikor elmulik a mensim teljesen, majd nehany nappal kesobb pecsetelo verzesem van ujra. A multkor a 8. ciklusnapon volt, most a 11-en.

Voltam orvosnal is emiatt, rutascorbint javasolt nagy mennyisegben, de mar a masodik dobozzal szedem be es ismet jelentkezett a dolog.

Szerinte nem hormonproblema, mert vezetem a hogorbemet es az szep, latszik rajta a peteeres, fel is megy a homersekletem ovu utan, tartosan ott is marad. Ultrahangot is csinalt, mindent rendben talalt, jo volt a mehnyalkahartya vastagsaga, de persze latszott, hogy pici foltokban levalt itt-ott. Tobb ultrahangom is volt az elmult idoszakban, ketszer epp peteeres elott par nappal, volt megnagyobbodott tuszo mindketszer.

Egyebkent peteeres utan mensiig egyaltalan nem is jelentkezik ez, akkor semmi problema.


Volt egy vetelesem tavaly osszel, azutan ket ciklus rendben volt, azota ilyen. Sok vizsgalaton voltam, de hormonokat nem neztunk eddig.

Szerintetek erdemes lenne? Megis azzal lehet a gond?


Abban bizom, hogy van itt valaki, aki jart mar igy es kiderult az ok nala, legalabb tudnam, hogy meree induljak tovabb.

Havi szinten orvoshoz es vertesztekre jarok es semmivel sem vagyok elorebb, mert elvileg minden rendben, kozben meg ujra es ujra jelentkezik ez a verzes. Mas panaszom nincs, se gorcsoles, se fajdalom, a mensim is teljesen normalis.

Mar nagyon szeretnenk ujra probalkozni a babaval, de most igy megint felek belevagni...


2016. márc. 15. 15:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!