Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 20. napján, reggeli...

Ciklus 20. napján, reggeli első pisiből full pozitív LH teszt? Utalhat babára, vagy csak az ovulációra? Vagy vegyem érvénytelennek, hiszen eredetileg az LH-t nem reggeliből kell csinálni. (túl sok itthon a teszt. ) :-) Vélemények?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 1 héttel késôbb csináltam lh tesztet, mint a peteérésem (utólag mondta meg a nôdoki uh alapján) és negatív volt, pedig elôtte egy héttel fogant a babánk. Én ugye abban a tudatban voltam, hogy na most van pém, furcsáltam is, hogy miért nem pozi? Ismerem a ciklusom..arra gondoltam nem volt peteérésem?? Hát kiderült hogy volt de elôbb! 32-33 napos ciklusban az orvos szerint a 13. vagy a15.ciklusnapon, én a kb. a 19.re számítottam. Szóval nem tudom lh mikortól jelezheti a babát mindenesetre nálam 4-6 nap után negatívat mutatott (este teszteltem).
2015. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!! :-) Gratulálok a babához!! :-)
2015. okt. 15. 20:52
 3/3 anonim válasza:
Mi az az LH? Bocsi de annyit olvastam hogy már megkérdezem. Legyszi privátba
2017. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!