Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsölés? Mégsem lesz baba?

Görcsölés? Mégsem lesz baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok 5.napja késik negatív lett az 1 és 2. Napon azóta nem csináltam többet. Enyhe szédülés, melleim mintha nehezzebbek lennének de nem igazán fájnak csak néha de gyorsan elmúlik. Éjszakát voltam ma d.u tán amikor felkeltem görcsölni kezdett a hasam. Mintha meg akarná jönni de még eddig semmi. Most a derekam fújdogál nem vészes. Szerintetek? Van valaki akinek terhesség elején ilyen lett volna. Utolsó mensi első napjától eltelt idő 5het . Lehet hogy nincs baba?

2016. márc. 15. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan gocseim voltak, hhogy ejszaka bevettem egy gorcsoldot es reggel vartam h megjon de nem jott meg :)) es azota van egy 4 honapos kislanyom. En a 7. hetig erossen gorcsoltem es utana vegig kemenyedett ahasam az egesz terhesseg alatt, de egeszseges a kislanyom es idore szuletett :)
2016. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ugyanabban a cipőben járunk :) nekem 4 napja késik, tegnap csináltam tesztet, negatív lett, de holnap megint csinálok. Szerintem már te is nyugodtan csinálj tesztet :)

2016. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálj újra tesztet, bármi lehet. Drukkolok hogy azt lásd amit szeretnél.
2016. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok tesztet. Megnövekedett a folyasom mennyisége csak átlátszó. Úgy érzem folyamatosan ennem kell. Hanyatt fekve néha görcsöl a hasam.
2016. márc. 15. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináltál már tesztet?
2016. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem már nem is fogok megjött tegnap este😭 nem tudom miért késett pedig nem szokott. Nem értem mi baj lehet velem miért nem sikerül? Aki nem szeretne kisbabat annak miért jön össze előre? Végem van Bogi tudnék egész nap.
2016. márc. 16. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, sajnálom :( de fel a fejjel, új hónap, új remények!
2016. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!