Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba ebből? Kb egy hete...

Lehet baba ebből? Kb egy hete állandóan pisilnem kell, ha felkelek a wc-ről utána is gyakran úgy érzem újra kell mennem. Ma kellett volna megjönnie. Egy kicsit görcsöl a hasam, de mást nem érzek.

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
holnap reggel csinálj tesztet és kiderül. Lehet baba is de egy jó kis felfázás is. Az hogy nem jött meg jó jel ha máskor egyébként pontos.
2013. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos nem mindig pontosan jön meg, de ilyen még nem volt és azt hallottam ez is lehet a várandósság jele. Valakinek volt esetleg ilyen az elején?
2013. jún. 27. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
igen simán lehet a jele, de nem biztos. A teszt viszont jó esélylel kimutatná már, igy felesleges találgatni.
2013. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tica0121 ***** válasza:
Nekem pont ennyi tünetem volt. Jól meg is lepődtem! :D 34hkm
2013. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! pontosan ilyen tüneteim voltak vannak ezen a héten,még éjjel,hajnalban is fel kell kelnem... 1-én van a nem várt időpont,de nem bírtam ki ,így ma teszteltem .íme a kép :)t [link] teszteltem .íme a kép :) szorítok neked is :)
2013. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek, én még nem merek tesztelni, mert már máskor is volt, hogy késett, egy hetet várok vele, majd ideírom mi lett! Gratula két utolsónak!!!
2013. jún. 29. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
annak idején én is állandóan pisilni jártam már a legelejétől kezdve:-)
2013. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!